Тіло хлопчика підняли через 3 тижні

149

Через три тижні після падіння хлопчика у бетонну трубу глибиною 35 метрів у В’єтнамі аварійні служби витягли його тіло.

Труна з тілом десятирічного Нама була передана його батькам, які прийняли її у сльозах, повідомляє газета «VnExpress». Дитина була оголошена мертвою 4 січня, через 100 годин після аварії та після безуспішних спроб витягнути трубу із землі.

Два члени рятувальної команди рано-вранці спустилися на 24 метри вниз по залізній трубі, яка була встановлена ​​навколо бетонної труби. Через дві години вони за допомогою спеціального обладнання дістали тіло та підняли його на поверхню. Докладніша інформація не розголошується. Рятувальники протягом кількох тижнів невпинно намагалися повернути хлопчика.

Розслідування показало, що дитина померла від численних травм, отриманих під час падіння, цитує газета слова Доан Тан Буу, заступника глави уряду провінції Донг Тхап. Влада тепер планує розпочати розслідування, щоб з’ясувати, як могла статися аварія.

Аварія на будівельному майданчику нового мосту на південному заході В’єтнаму на початку року потрапила до заголовків газет у всьому світі. Довгий час було незрозуміло, де саме у трубі знаходиться маленький Нам. Його діаметр становив лише близько 25 сантиметрів. Влада заявила, що ніхто не думав, що десятирічна дитина може застрягти так глибоко в трубі. За повідомленнями, ознаки життя хлопчик подавав лише у перші десять хвилин після падіння.

Читайте також:  40% біженців рохінджа страждають від корости

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я