Американський ICANN проти відключення РФ від Інтернету

23

Інтернет має забезпечувати всесвітній обмін даними. Але деякі країни, такі як Росія та Іран, прагнуть закрити його. Міжнародна адміністрація інтернету стривожена.

 

Американський ICANN проти відключення РФ від Інтернету

Вища посадовець міжнародної інтернет-організації ICANN попередив про небезпеку фрагментації глобального інтернету. Американський ICANN проти відключення РФ від Інтернету: «Потенційна фрагментація інтернету – це тривожне питання», – заявив технічний співробітник ICANN у Європі та Північній Америці Девід Хуберман в інтерв’ю Deutsche Presse-Agentur у середу ввечері в місті Руст на півдні Бадену в кулуарах. .

Галузеві експерти тримають під прицілом Росію, Іран та Китай, коли йдеться про інтернет-заборону. Губерман не став давати чітких коментарів щодо окремих країн. “Це авторитарні уряди, які хочуть контролювати свій народ”, – сказав він лише.

Хто такий ICANN

ICANN (Internet Corporation for Assigned Names and Numbers), що базується в США, керує системою міжнародних доменів верхнього рівня із закінченням “.com” і надає їм IP-адреси з моменту свого заснування в 1998 році. Центральним завданням є забезпечення безпечної та стабільної роботи системи доменних імен (DNS) для Інтернету. 78 загальні збори організації пройдуть у жовтні в Гамбурзі за участю понад 2000 осіб.

Україна закликала виключити Росію з інтернету на початку війни – ICANN, як і раніше, виступає проти

ICANN, як і раніше, виступає проти вилучення Росії з інтернету, сказав Хуберман на тлі російського вторгнення в Україну. «Ми говоримо «ні». Ми маємо залишатися нейтральними». Україна закликала виключити Росію з інтернету на початку війни минулого року. ICANN відразу відхилила цю пропозицію.

Крістіан Ормен із шведського фонду Internetstiftelsen сказав, що технічний контроль за системою доменних імен (DNS) – це технічне серце інтернету – гарантовано. “Йому можна довіряти, він здійснюється прозоро”, – сказав він. Ормен належить до дуже вузького кола комп’ютерних фахівців у всьому світі, які стежать за безпекою системи та мають на це спеціальні повноваження.

Читайте також:  Пропагандистське відео "Лікарів без кордонів" на користь RSF

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я