Кліматичні активісти зняли 250 знаків на автомагістралях

15

Федеральне агентство з охорони навколишнього середовища нещодавно виступило за обмеження швидкості на автобанах до 120 кілометрів на годину. Активісти захисту клімату підтримують цю вимогу – незвичайними засобами.

 

Кліматичні активісти зняли 250 знаків на автомагістралях

У боротьбі за обмеження швидкості активісти групи захисту клімату Extinction Rebellion, згідно з їхніми власними заявами, демонтували по всій країні близько 250 знаків, що знімають обмеження швидкості на автобанах. Такі акції відбулися, зокрема, у Берліні, Бранденбурзі, Нижній Саксонії, Шлезвіг-Гольштейні, Гессені, Баден-Вюртемберзі та Рурській області, написала група у Twitter.

Активістка Амелі Майєр заявила: «Ми більше не чекаємо на міністрів транспорту, які роблять політику тільки для автомобільного лобі, а самі виконуємо бажання народу».

Флоріан Зандер, прес-секретар кампанії, запитав міністра транспорту Фолькера Віссінга (СвДП): «Чому вони змушують нас самих вживати необхідних кліматичних заходів, а самі, як відомо, не діють?». За його словами, за часів кліматичної та екологічної криз більше немає виправдань для необмежених автострад.

Extinction Rebellion закликає до «весняного повстання»

Extinction Rebellion також закликає до «весняного повстання» у Берліні з 12 по 17 квітня. Група закликає уряд оголосити надзвичайну ситуацію в галузі біорізноманіття та скликати залучену представницьку раду громадян, «щоб вирішити, які дії необхідні для справедливого вирішення енергетичної та екологічної кризи», йдеться на сайті групи. Крім того, 15 квітня має відбутися велика демонстрація.

Читайте також:  Бербок вважає, що Ізраїлю не треба вводити страту

Федеральне агентство з охорони навколишнього середовища також нещодавно закликало встановити обмеження швидкості 120 кілометрів на годину на автомагістралях та 80 на сільських дорогах. Це дозволить досягти однієї шостої частини необхідного скорочення шкідливих для клімату парникових газів у транспортному секторі.

Минулого тижня Федеральне агентство з охорони навколишнього середовища опублікувало офіційну оцінку, згідно з якою транспорт минулого року був єдиним сектором, в якому одночасно зафіксовано зростання викидів парникових газів у порівнянні з попереднім роком та перевищено обсяг викидів, дозволений на 2022 рік відповідно до Закону про захист клімату.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я