Після порівняння з Путіним: Кубицький вибачається перед Хабеком

17

Політик СвДП Вольфганг Кубіцкі в одному з ток-шоу провів паралелі між Робертом Хабеком та президентом Росії Володимиром Путіним. У своїх вибаченнях він тепер говорить про «повне марення».

 

Після порівняння з Путіним: Кубицький вибачається перед Хабеком

Заступник лідера ВДП Вольфганг Кубіцкі приніс “офіційні вибачення” федеральному міністру економіки Роберту Хабеку (“Зелені”) після порівняння з кремлівським лідером Володимиром Путіним.

«Ставити його в один ряд з військовим злочинцем, що розшукується, – це повна маячня і провал. Це неприпустимо», – сказав Кубіцкі в інтерв’ю берлінському виданню Deutsche Presse-Agentur. «Роберт Хабек – чесний демократ, і я хотів би сперечатися з ним по суті, а не шляхом наклепу».

У ток-шоу «Вето» на платформі Massengeschmack-TV Кубіцкі сказав: «У Путіна та Хабека схожа переконаність у тому, що держава, лідер, обранець, краще за народ знає, що для нього добре». За його словами, Хабек мав концепцію свободи, «яку Володимир Путін міг би легко перенести на своє власне правляче середовище».

Дрого: «Це було на межі»

Керівництво парламентської групи «зелених» було збентежено заявами Кубіцьки. Те, що він мав «певну особливу роль» у ВДП, було відомо, сказала лідер парламентської групи Катаріна Дроге в кулуарах закритого засідання «зелених» Бундестагу у Веймарі. “І що йому, можливо, слід знайти таке спілкування, яке більше відповідає гідності його посади, це була б моя рекомендація йому”. Однак вона не хоче покладати відповідальність за висловлювання Кубицьки на всю ВДП. «Це було на межі. Але тепер він визнав це і вибачився». Лідер фракції Брітта Хассельман сказала: «Коли я прочитала це сьогодні вранці, я подумала: кожен дискваліфікує себе як може».

Читайте також:  Війна в Україні: Новий корупційний скандал

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я