Нового комісара поліції звинуватили у кумівстві

32

Незважаючи на це, новий комісар поліції Бранденбурга Інка Госсманн-Рітц може приступати до виконання своїх обов’язків.

«SPD felt!»: нового комісара поліції звинуватили у кумівстві

Новий комісар поліції Бранденбурга Інка Госсманн-Рітц може розпочинати виконання своїх обов’язків, незважаючи на те, що її звинуватили в кумівстві. Колишній член земельного парламенту від СДПН та експерт із внутрішніх справ її парламентської групи було приведено до присяги у середу у земельному парламенті. За даними парламентської фракції СДПН, у вівторок вона склала повноваження депутата земельного парламенту. Вона є контактною особою для громадян з питань поліції та має допомагати у разі обґрунтованих скарг.

Члени парламентської групи AfD тримали таблички з написом “SPD felt!” під час церемонії складання присяги. Голова земельного парламенту Ульріке Лідтке розкритикувала цю акцію. “Я дуже шкодую, що ви таким чином порушили церемонію приведення до присяги комісарів поліції”, – сказала вона, звертаючись до фракції AfD.

Позиція перебуває на розгляді земельного парламенту. Профспілка поліцейських (GdP) скептично ставиться до установи, оскільки досі було багато приводів для подання скарг. Опозиція критикувала процедуру і говорила, наприклад, про кумівство. У кількох інших федеральних землях вже є комісари поліції, зокрема Берліні.

У лютому Держсман-Рітц була обрана 49 голосами «за» з 79 поданих. Оскільки вона також була головою парламентської контрольної комісії, цей орган має отримати нове керівництво.

Читайте також:  Лінднер та Китай: економіка чи цивілізаційна місія

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я