Threads: навіщо Цукерберг створив аналог Twitter і як ним користуватися

130
Threads

5 липня 2023 року на iOS і Android для користувачів зі 100 країн стала доступна соцмережа Threads. Розбираємося, як вона працює і чи зможе замінити Twitter.

Що таке Threads

Threads – це застосунок, де користувачі можуть обмінюватися текстовими повідомленнями та медіа. Його як аналог Twitter 5 липня 2023 року запустила компанія Meta. За словами Марка Цукерберга, за сім годин до застосунку приєдналися 10 млн користувачів.

Крім того, розробники працюють над створенням Fediverse – соціальної мережі, що складається з різних серверів, які можуть обмінюватися один з одним інформацією. Тобто користувачі Threads зможуть підписуватися на акаунти з інших соцмереж, що входять в систему Fediverse.

Як користуватися Threads

Щоб скористатися Threads, необхідно бути старше 16 років (а в деяких країнах – старше 18) і мати обліковий запис в Instagram. Якщо акаунта в Instagram немає, його знадобиться завести. Ім’я користувача і пароль будуть однаковими – і в Instagram, і в Threads. Видалити акаунт у Threads можна буде тільки під час видалення свого профілю в Instagram.

У Threads можна залишати повідомлення довжиною до 500 символів, фотографії та відео тривалістю до п’яти хвилин. Під час реєстрації додаток пропонує:

  • обрати статус профілю – загальнодоступний або закритий;
  • заповнити інформацію про себе;
  • підписатися на вже знайомих користувачів з Instagram.

У стрічці новин відображаються матеріали, опубліковані людьми, на яких підписаний користувач, і рекомендований контент від нових авторів. Своєю публікацією в Threads можна поділитися в історіях в Instagram або посиланням на будь-якій іншій платформі. Крім того, можна приховувати в стрічці публікації, що містять певні слова, і регулювати приватність, зокрема позначки в постах.

Інклюзивні функції, доступні в Instagram, як читання з екрану й опис зображень, згенеровані штучним інтелектом, також інтегровані в Threads.

Читайте також:  Чому Марк Цукерберг будує бункер і запасається продуктами

Конфлікт Цукерберга з Маском через Threads

Про плани Meta запустити аналог Twitter – Threads – спочатку повідомила газета The Wall Street Journal. За її інформацією, головний директор із продуктів Meta Кріс Кокс представив проект на початку червня під кодовою назвою Project 92.

Після цього глава Tesla і SpaceX і власник Twitter Ілон Маск викликав Марка Цукерберга на поєдинок за правилами ММА. Чи відбудеться він насправді, невідомо.

Threads

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я