Телеведучий Такер Карлсон йде з Fox News

20

Вечірнє шоу Карлсона у будні дивилися в середньому 3 мільйони глядачів.

 

Телеведучий Такер Карлсон йде з Fox News

Землетрус на американському телебаченні: Консервативна телекомпанія Fox News та її правий телеведучий Такер Карлсон у майбутньому підуть різними шляхами. Останнє шоу Карлсона відбулося вже у п’ятницю, оголосив Fox News у понеділок, подякувавши 53-річному ведучому за його роботу.

Fox News не назвав причин розлучення. Такер Карлсон вважався однією з найвідоміших особистостей телеканалу і завжди потрапляв до заголовків газет своїми підбурювальними коментарями. Це розлучення особливо вибухонебезпечне на тлі того, що медіагрупа Fox щойно досягла позасудового врегулювання багатомільйонних збитків у зв’язку з позовом, поданим виробником машин для голосування Dominion. Оскільки Такер Карлсон також опинився у центрі уваги у зв’язку з цим позовом.

Dominion подав позов, тому що Fox News поширив повідомлення про маніпуляції з машинами для голосування на президентських виборах 2020 року. Минулого тижня мав розпочатися судовий розгляд, який би розкрив додаткові подробиці про внутрішню роботу медіагрупи. Але потім обидві сторони домовилися про виплату 787,5 мільйона доларів США (близько 714 мільйонів євро) від Fox до Dominion.

Карлсон про Трампа: «Ненавиджу його з пристрастю».

Карлсон та його щоденне вечірнє шоу «Tucker Carlson Tonight», яке має високий рейтинг, також опинилися в центрі уваги через судовий процес. Ведучий ток-шоу виступав у своєму шоу як прихильник колишнього президента США Дональда Трампа, який досі продовжує поширювати брехню про фальсифікацію виборів та відмовляється визнати свою поразку.

В останні місяці текстові повідомлення провідного Карлсона зрештою стали надбанням громадськості. Повідомляється, що Карлсон написав колезі по роботі через 2 місяці після президентських виборів 2020 року: «Ми дуже близькі до того, щоб ігнорувати Трампа більшу частину ночі. Я справді не можу дочекатися. Я ненавиджу його із пристрастю».

Читайте також:  Компанія Де Ніро оштрафована на 1,3 мільйона доларів

Одкровення ще більше ставлять під сумнів авторитет ведучого Карлсона, який сам роздмухував у своєму шоу теорію змови про фальсифікацію виборів. Також стверджується, що Карлсон неодноразово критикував керівництво радіостанції у текстових повідомленнях.

Ще одним недавнім джерелом обурення стало те, що Карлсон показав у своїй програмі кілька обраних фотографій штурму Капітолію 6 січня 2021 року і стверджував, згідно з Трампом, що на той час на вулицях були лише мирні демонстранти.

Лідер республіканців у Палаті представників Конгресу США Кевін Маккарті надав провідному ток-шоу тисячі годин записів із камер спостереження. Потім Карлсон бездоказово заявив у своєму шоу, що федеральні агенти підбурювали до насильства.

Теорії змови, мова ворожнечі, хибні повідомлення

Вечірнє шоу Карлсона у будні дивилися в середньому 3 мільйони глядачів. У ньому він поширював теорії змови і кричучу неправду, а також розпалював ненависть до меншин. Він робив расистські, сексистські та трансфобні коментарі і був оспіваний своїми шанувальниками.

Карлсон прийшов на Fox News ще у 2009 році, але став зіркою лише завдяки своєму вечірньому шоу, яке виходить із 2017 року. Саме коментарі Карлсона про керівництво Fox зіграли роль у його відході з Fox, повідомила газета Washington Post з посиланням на неназване джерело.

Залишається відкритим питання, яким буде майбутнє Карлсона після розставання. У своєму останньому ефірі у п’ятницю він не оголосив про свій відхід і не попрощався з аудиторією.

Правий канал Newsmax відреагував на рішення конкуруючого каналу та почав залучати нову аудиторію. “Fox News вже деякий час знаходиться на шляху до того, щоб стати авторитетним засобом масової інформації, і усунення Такера Карлсона є важливою віхою в цій роботі”, – заявив у понеділок канал, заснований у 2014 році. Мільйони глядачів, яким подобався старий Fox News, вже перейшли на Newsmax, йдеться у повідомленні. Відхід Карлсона лише зміцнить цю тенденцію».

Читайте також:  Чіпмейкер TSMC побудує другий завод у Японії

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я