Таїланд відзначає Новий рік Сонгкран водними боями

14

На свята Сонгкран із 13 по 15 квітня традиційно проводяться галасливі водні бої.

 

Таїланд відзначає Новий рік Сонгкран водними боями

Таїланд святкує Новий рік Сонгкран водними боями. У Таїланді розпочався знаменитий Водний фестиваль – традиційне святкування Нового року за місячним календарем. На свята Сонгкран з 13 по 15 квітня традиційно проводяться галасливі водні бої – але на три роки ця розвага була скасована через пандемію.

Тим більше що у четвер місцеві жителі та туристи стікалися на знамениті вулиці, такі як Сілом Роуд у центрі міста та бекпекерська миля Кхао Сан Роуд, щоб розпочати фестиваль. Багато хто знаходив прохолодну воду, що дуже освіжає при температурі близько 35 градусів у тіні.

На тротуарах вишикувалися кіоски з різнокольоровими водяними рушницями та пістолетами. Багато учасників передбачливо одягли дощовий одяг. Діти, зокрема, з раннього ранку без сорому кропили перехожих. Містом проїжджали пікапи з тайським прапором і безліччю відер із водою, обливаючи туристів. “Нарешті я зможу це випробувати!” – Радів китаєць Тхонг, який навчається в Таїланді – але через пандемію ще не був на «нормальному» святі Сонгкран.

Багато тайців через Сонгкрана відпочивають цілий тиждень і вирушають із міст у сільську місцевість.

На найбільшому острові, Пхукет, теж було свято. «В іншому такі стримані тайці вважають за краще нападати на відпочиваючих!» – розповів німецькому агентству друку один із учасників вечірки на знаменитому пляжі Патонг. Величезні бочки з водою забезпечували постійний приплив води. «Настрій абсолютно буйний і доброзичливий, обличчя, що просто світяться», – сказала вона.

Багато тайців через Сонгкрана відпочивають цілий тиждень і вирушають із міст у сільську місцевість, щоб відвідати свої родини. Багато туристів також регулярно приїжджають до королівства на свято. Однак свято води має і більш серйозну сторону: воно символізує очищення та оновлення. Перед початком свята люди прибирають свої будинки та готують усе необхідне для урочистостей.

Читайте також:  Байден прощається з Ірландією

Наприклад, готується їжа для буддійських храмових церемоній. Також на знак поваги прийнято обливати водою численні статуї Будди та руки літніх членів сім’ї. Слово Сонгкран означає перехід у сузір’я Овна, перший знак зодіаку.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я