Тайфун “Доксурі” рухається до Китаю

13

Повені, відключення електроенергії, тисячі людей рятуються втечею – часом швидкість тайфуну досягала 240 кілометрів на годину. Є й загиблі

Тайфун «Доксурі»

Тайфун «Доксурі» рухається до Китаю – він уже спричинив сильні повені та зсуви на Філіппінах. Щонайменше семеро людей загинули, повідомили в четвер представники служб боротьби зі стихійними лихами та поліції. Понад 26 тис. людей були змушені залишити свої будинки, особливо на півночі острівної держави.

У значній частині регіону тимчасово була відсутня електрика, було скасовано десятки авіарейсів та призупинено судноплавство. Майже 330 тис. осіб у 31 провінції постраждали від урагану, який був тимчасово класифікований як супертайфун та рухався з поривами до 240 км/год.

Тропічний шторм, який отримав на Філіппінах назву «Егай», обрушився на кілька островів на крайній півночі Філіппін рано-вранці в середу (за місцевим часом). У четвер останні передгір’я, як і раніше, приносили проливні дощі та сильний вітер.

У четвер вранці «Доксурі» пройшла через Тайванську протоку – протоку між островом Тайвань та китайською провінцією Фуцзянь. Згідно з розрахунками, очікується, що «Доксурі» впаде на узбережжя провінції Фуцзянь у п’ятницю.

Щорічно на Філіппіни обрушується в середньому близько 20 тайфунів. Особливо сильний ураган «Хайян» забрав життя понад 6300 людей у ​​листопаді 2013 року. Наприкінці 2021 року тайфун «Рай» викликав сильні руйнування, які забрали життя понад 400 людей. Тайфуни нерідкі й у Китаї.

Читайте також:  Дванадцять мільйонів дитячих шлюбів нарахував Юнісеф

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я