Кім Чен Ин і Шойгу зустрілися в Пхеньяні

19

Загадка навколо російсько-північнокорейської зустрічі: Пхеньян тримає у секреті зміст розмови.

Кім Чен Ин і Шойгу зустрілися в Пхеньяні

Правитель Північної Кореї Кім Чен Ин та Шойгу – Міністр оборони Росії – обмінялися думками з військових питань. Про це повідомила північнокорейська державна телерадіокомпанія Voice of Korea.

За його даними, напередодні в північнокорейській столиці Пхеньяни Кім і Шойгу узгодили «питання, що становлять взаємний інтерес у галузі національної оборони та безпеки, а також регіональної та міжнародної обстановки у сфері безпеки». Про зміст переговорів не повідомляється. Офіційно візит Шойгу присвячено 70-річчю закінчення Корейської війни.

“Візит сприятиме зміцненню російсько-північнокорейських військових відносин”, – заздалегідь заявили в Москві. Північна Корея підозрюється у підтримці Росії зброєю у її агресивній війні проти України. Шойгу передав Кіму листа від президента Росії Володимира Путіна, повідомляє Voice of Korea, не уточнюючи його змісту. За повідомленнями, Кім запросив Шойгу на виставку озброєнь.

Північна Корея знаходиться у міжнародній ізоляції через свою ракетно-ядерну програму. Лише з Китаєм та Росією, які мають право вето в Раді Безпеки ООН, підтримуються тісні контакти. З 1950-х років у країні диктаторськи править династія Кімов. 27 липня, у день закінчення Корейської війни, у Пхеньяні відзначається як День Перемоги. Війна закінчилася перемир’ям, що розділило Корею на дві держави за 38 паралелі. Вважається, що у війні 1950-1953 років. загинуло від двох до чотирьох мільйонів корейців.

Читайте також:  Війна в Україні: Зеленський пообіцяв відновити країну

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я