14-річний палестинець загинув внаслідок обстрілу

11
14-річний палестинець загинув: Ізраїльські солдати вбили 14-річного підлітка під час зіткнень на окупованому Західному березі річки Йордан, повідомляють палестинські джерела. Ізраїльські військові спочатку не коментували інциденту.

Ситуація у сфері безпеки в Ізраїлі та на палестинських територіях вже давно залишається вкрай напруженою. На Західному березі річки Йордан регулярно відбуваються сутички між палестинцями та ізраїльськими військовими. Також дедалі частіше надходять повідомлення про насильство із боку ізраїльських поселенців щодо палестинців чи ізраїльських активістів.

Загалом цього року під час ізраїльських військових операцій, зіткнень чи після власних нападів загинуло вже 165 палестинців. Більшість із них – озброєні бойовики, проте серед загиблих під час військових операцій є й непричетні до них мирні жителі. За той же період внаслідок терактів загинуло 25 людей.

Ізраїль захопив Західний берег річки Йордан та Східний Єрусалим у 1967 році. Сьогодні там мешкає понад 600 тис. ізраїльських поселенців. Палестинці претендують на створення на цих теренах незалежної держави Палестину зі столицею в арабському Східному Єрусалимі.

Читайте також:  Іранську пару відправили до в'язниці за танець на вулиці

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я