Тафельн скаржиться на зростаюче навантаження

21
Преса Рівне

Організація допомоги «Die Tafel» стикається з зростаючим навантаженням у Німеччині. Зростання кількості нужденних і одночасне зниження пожертв привели до надзвичайного стану у розподілі продуктів харчування по всій країні, сказав в інтерв’ю Redaktions Netzwerk Deutschland (RND) Франк Хільдебрандт, голова правління регіональної асоціації в Шлезвіг-Гольштейні та Гамбурзі.

«У деяких місцях кількість клієнтів майже подвоїлася. Водночас пожертвування на харчування в деяких місцях впали на 50 відсотків».

З іншого боку, кількість волонтерів майже не змінилася, повідомила RND Анна Веррес, прес-секретар Федеральної асоціації продовольчих банків. “Всі наші помічники працюють на межі можливостей – як розумово, так і фізично”.

Тафель, а також Соціалвербанд Дойчланд вважають винною державу: «Звіти Тафель лякають: у часи рекордної інфляції та злету цін багато хто вже не може дозволити собі навіть поїсти», – сказала RND голова Соціалвербанду Дойчланд Міхаела Енгельмайєр. Це стосується не лише людей, які отримують дохід громадянина, а й мільйонів незаможних та пенсіонерів. Робота продовольчих банків заслуговує на повагу та визнання, сказала Енгельмайєр. «Але відповідальність за забезпечення прожиткового мінімуму лежить на державі, а не на продовольчих банках». Добровільне зобов’язання Tafeln має означати «добавку» для постраждалих.

Читайте також:  Байден і Маккарті уклали боргову угоду

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я