Син викраденої при диктатурі людини знайдено в Аргентині

12

Через десятиліття після розлуки з матір’ю ще одну людину було визнано нащадком жертв військової диктатури в Аргентині. Син Лусії Анхели Надін і Альдо Уго Кеведо став 131 викраденою дитиною противників режиму, якого вдалося знайти, оголосила вчора правозахисна організація Abuelas de Plaza de Mayo («Бабусі з Пласа-де-Майо»).

За оцінками правозахисних організацій, під час військової диктатури з 1976 до 1983 року зникло до 30 000 противників уряду, лівих активістів, профспілкових діячів та студентів. У боротьбі з передбачуваною комуністичною діяльністю сили безпеки вбили багато людей у ​​секретних в’язницях. Правозахисники також вважають, що близько 500 немовлят та маленьких дітей було передано військовими прийомним батькам під вигаданими іменами.

Після тривалого розслідування особу чоловіка було встановлено кілька місяців тому, і йому було наказано пройти тест ДНК, йдеться у заяві організації. З’ясувалося, що чоловік, який, ймовірно, народився у березні чи квітні 1978 року, був сином викраденої пари.

Згідно з звітом, Надін та Кеведо належали до міської партизанської групи PRT-ERP, були викрадені силами державної безпеки у Буенос-Айресі у 1977 році під час військової диктатури та поміщені у секретні центри тримання під вартою. Після того, як Надін народила сина, їхній слід загубився.

Читайте також:  Фон дер Ляйєн відкинула критику палестинців

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я