Що буде, якщо щодня їсти тільки сніданок

39

Сніданок – це одна з найважливіших трапез за весь день. Він допоможе відчути себе краще, зарядить енергією та налаштує на продуктивний день. Але навіть якщо ви снідаєте дуже щільно і ситно, обмежуватися одним прийомом їжі неправильно.

Безумовно, сніданок – це важливий прийом їжі. Однак не менш важливим є і обід. Якщо ви недоїдаєте складних вуглеводів або організму не вистачає енергії, то ближче до вечора почнете зриватися і все є в подвійних кількостях. Це може спричинити відчуття тяжкості в животі та погіршити якість сну.

Скільки разів варто їсти на день?

Фахівці рекомендують їсти тричі на день. Проте деяким комфортніше розподіляти щоденне меню на п’ять чи шість разів. У кожному випадку все індивідуальне. Наприклад, людям із цукровим діабетом варто їсти все-таки тричі на день.

У цьому калораж обов’язково наїдати повністю. Дефіцит калорій призводить до стресу, і організм переходить у режим “збереження енергії” – обмін речовин сповільнюється.

Замість худнути, організм відкладає поживні речовини у вигляді “жирових пасток”. Щоб не було проблем, орієнтуйтеся на такий регламент: сніданок має становити 20-25% від щоденної норми калорій, обід – 35-40%, вечерю – 15-20%, решту залиште на перекушування.

Що станеться, якщо кілька днів поспіль є лише сніданок?

Нутриціологи вважають, що протягом кількох днів триматись виключно на сніданку неможливо. Організм не отримуватиме достатньо корисних речовин (білків, жирів та вуглеводів).

Весь день ви відчуватимете відчуття голоду і
це стане сильним стресом для організму, і, коли ви почнете їсти нормально, він залишатиме калорії “про запас”. А ще може статися гормональний збій чи
можна отримати гастрит.

Тому не варто ризикувати та ставити над собою експерименти. Коли ми даємо організму все потрібне, отримуємо відповідний результат. У нас багато сил і енергії, гарний настрій та достатньо мотивації, щоб займатися спортом, активно працювати та прагнути ще більших цілей.

Читайте також:  Що станеться з тілом, якщо щовечора випивати келих вина?

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я