Син Каддафі оголосив голодування у Лівані

17

П’ятий син колишнього лівійського правителя Муаммара аль-Каддафі протестує проти свого ув’язнення за неправдивими звинуваченнями. Ганнібал аль-Каддафі відмовляється від їжі як засобу тиску.

 

Син Каддафі оголосив голодування у Лівані

Син колишнього лівійського диктатора Муаммара аль-Каддафі оголосив голодування у ліванській в’язниці, повідомив його адвокат.

Таким чином Ганнібал аль-Каддафі хоче висловити протест проти свого ув’язнення за неправдивими звинуваченнями та «повільного правосуддя» у його справі, повідомив його адвокат Пол Романос газеті Deutsche Presse-Agentur. Аль-Каддафі розпочав голодування минулими вихідними. Він перебуває під наглядом лікарів і страждає від головного та м’язового болю. Судові органи Лівану поки що ніяк не прокоментували це питання.

П’ятий син Каддафі утримується в Лівані з 2015 року. Вісім років тому його викрали ліванські екстремісти, переданий владі країни і з того часу перебуває у в’язниці без суду і слідства. Його звинувачують у прихованні інформації про зникнення лідера шиїта Муси ас-Садра в Лівії в 1978 році. Шиїтське ополчення Амаль у Лівані вважає режим Каддафі відповідальним за зникнення священнослужителя іранського походження. Лівія завжди заперечувала свою причетність до його зникнення.

У минулому про долю лідера шиїта надходили суперечливі відомості – деякі з них припускали, що покійний багаторічний правитель Лівії Муаммар аль-Каддафі наказав його вбити.

Читайте також:  ВПС США перехопили Cessna під Вашингтоном

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я