Силовики блокували 6 ув’язнених на даху у Квінсленді

12

Поліцейські в австралійському місті повністю перекрили в’язницю через арештантів, які втекли.

Силовики блокували 6 ув'язнених на даху у Квінсленді.  Фото: Hasan Huseyin Can/pexels.com

Силовики блокували 6 ув’язнених на даху в Квінсленді, яким вдалося потрапити туди, вибравшись із основних тюремних приміщень. Як повідомляє News.Com, на момент публікації новини поліцейська операція продовжується.

Силовики блокували 6 ув'язнених на даху в австралійському Квінсленді.  Фото: Enrico Hänel/pexels.com

Як повідомляє видання, незабаром стало відомо, що на місце події прибули працівники поліції. Їм вдалося блокувати засуджених, які втекли, зайнявши останній поверх будівлі. В результаті засуджені виявилися замкненими на даху.

На час проведення спеціальної операції у в’язниці представники силових органів оголосили «Локдаун».

Нині жодної інформації у тому, що спонукало засуджених скоєння цього вчинку, немає. Нічого не повідомляється також про те, чи висувають блоковані на даху в’язниці люди якісь вимоги.

Силовики блокували 6 ув’язнених на даху в Квінсленді: співробітники та заарештовані у безпеці

У свою чергу, представники пенітенціарної служби в Квінсленді підтвердили, що через інцидент в’язниця була закрита для забезпечення безпеки співробітників та інших ув’язнених, які перебувають у ній.

Як уточнює видання, у навчально-виправному центрі Бораллон наразі міститься 808 осіб. Зв’язок із усіма засудженими дозволяє контролювати ситуацію.

Інциденти у в’язницях Австралії відбуваються не вперше. Наприклад, один із останніх гучних випадків був зафіксований у в’язниці суворого режиму Порт-Філіп, розташованої в Труганині, штат Вікторія.

Ця в’язниця, яка перебуває у приватній власності, є найбільшою з таких установ у штаті. У ній може бути одночасно до 1117 осіб.

Зловмисники-хакери змогли зламати систему безпеки та проникнути у внутрішню мережу пенітенціарної установи.

В результаті кібератаки на нетривалий час було втрачено зв’язок між співробітниками установи та частиною ув’язнених. Поки йшлося розслідування інциденту, керівництво в’язниці заборонило засудженим як телефонні, так і відеодзвінки родичам. Крім того, під тимчасову заборону потрапили особисті зустрічі. Це було необхідно для забезпечення безпеки установи.

Читайте також:  200 тонн наркотиків вилучив Інтерпол у Латинській Америці

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я