Свідоцтва про відступ російської армії з Херсона

18

Свідчення відступу російської армії з Херсона – це поки що підірвані мости та спущені прапори. Офіційних заяв про це ні з української, ні з російської сторони поки що немає.

 

Російські ЗМІ повідомляють про загибель представника окупаційної влади Херсона, так званого заступника голови обласної адміністрації, Кирила Стремоусова внаслідок ДТП. Тим часом видно свідчення відступу російської армії з Херсона. Так із частини будівель у місті зникли російські прапори, а війська РФ активно підривають за собою мости на Херсонському напрямку. Що відомо про ситуацію в цьому районі бойових дій у середу, 9 листопада, розповіли ведучі Stratera Show на радіо “Голос Берліна” Маша Майєрс та Дмитро Губін.

Друга історія – підірвані мости. Дуже багато фотографій та багато повідомлень про те, що російські війська йдуть з певних населених пунктів на херсонському напрямку та підривають мости. Ось ці дві речі можна зафіксувати щодо відступу», – зазначає Маша Майєрс.

Відступ російської армії з Херсона: важкі бої у Снігурівці

«В іншому ми не до кінця розуміємо, що відбувається. Повідомлень дуже багато, і вони різні. Багато інформації про місто Снігурівка, яке знаходиться приблизно за 50 кілометрів від Херсона. Повідомляється, що там йдуть важкі бої. Вчора з’явилася інформація, що ЗСУ закріпилися на півночі цього міста. Вони увійшли до міста та українським військовим вдалося закріпитися вздовж залізничної лінії. Але сьогодні також було багато спростування цієї інформації. Ми чекаємо на офіційні повідомлення від міністерств оборони з обох сторін», — каже ведуча.

«Проте, очевидно, що якийсь рух почався, оскільки всі ці дні російська влада активно евакуювала жителів Херсона. І відсутність прапорів, а також підірвані мости — це те, що зараз модно встановити як факт», — робить висновок Маша Майєрс.

Читайте також:  Байден натякає на повторну участь у виборах 2024 року

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :