СвДП закликає до якнайшвидшої легалізації каннабісу

15

ВДП вимагає прискорити запланований випуск канабісу в Німеччині. «Будучи коаліцією майбутнього, ми сформулювали контрольований випуск канабісу з метою споживання як мету в нашій коаліційній угоді. Відповідно, ми хочемо отримати законопроект якнайшвидше», – заявив Tagesspiegel представник парламентської групи ВДП з політики охорони здоров’я Ендрю Ульман.

Тиждень тому експерт із охорони здоров’я «зелених» Кірстен Капперт-Гонтер вже зажадала якнайшвидшого ухвалення законопроекту.

Ульман сказав, що «ми не можемо вічно чекати на попередні сигнали з Європи, перш ніж ми, нарешті, вживемо законодавчих заходів». Шлях «світлофорної коаліції» був «законним та легітимним» і, відповідно, пройде і в Європі.

У своїй коаліційній угоді СДПН, «Зелені» та ВДП домовилися запровадити «контрольоване поширення наркотику серед дорослих з метою споживання в ліцензованих магазинах». Федеральний міністр охорони здоров’я Карл Лаутербах (СДПН) представив перші конкретні ідеї для реалізації восени (ключові моменти).

Наступним кроком буде готовий законопроект. Проте не можна виключати, що Брюссель накладе вето на німецькі плани в рамках так званої процедури сповіщення (експертизи), якщо Комісія визнає, що вони суперечать законодавству ЄС та міжнародному праву. Спілка, яка виступає проти легалізації, розраховує на це.

Читайте також:  Папа Римський чинить тиск на політику в Південному Судані

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я