Скасування статті 218 було б неконституційним

22

Баварія хоче зберегти існуючий закон про аборти і у разі потреби звернутися до Федерального конституційного суду проти можливого скасування статті 218. Міністр у справах сім’ї та жінок Баварії Ульріке Шарф (ХСС) заявила газетам Баварської медіагрупи: «Аборт припиняє життя». Федеральний міністр у справах сім’ї Ліза Паус («Зелені») ігнорує це, плануючи виключити параграф 218 Кримінального кодексу, сказала вона.

Паус закликає до нового регулювання абортів
поза рамками кримінального права. Йдеться про фундаментальні,
екзистенційних питаннях, сказав Паус в інтерв’ю газет Funke Mediengruppe. «Для мене кримінальний кодекс – це не те місце, де це можна регулювати». Вона сказала, що коаліція «світлофора» хоче розглянути це питання протягом поточного законодавчого періоду.

Аборт у принципі є караним злочином

Тепер Шарф каже, що це було б «несумісно з необхідним конституцією захистом ненародженого життя і неконституційно». Вона додала: «Якщо розділ 218 буде вилучений, я зроблю все можливе, щоб Федеральний конституційний суд розглянув новий закон».

Відповідно до закону, аборт у принципі караємо. Але якщо вагітна жінка попередньо отримує консультацію, а плід не старший за дванадцять тижнів, він звільняється від покарання. Шарф сказав: “Без необхідності федеральний міністр у справах сім’ї хоче зруйнувати наступну опору ретельно збалансованого компромісу, який добре працює протягом десятиліть і забезпечує соціальний світ”.

Минулого літа було скасовано спірний параграф 219a, який забороняв рекламу абортів.

Читайте також:  Блокування доріг зустрічає мало розуміння у Німеччині

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я