Суперечки щодо закону про мобільність продовжуються

15

ХДС знову відкинула проект закону про мобільність землі Баден-Вюртемберг.

 

Суперечки щодо закону про мобільність продовжуються

Проект, поданий міністром транспорту Вінфрідом Херманном («зелені»), не буде основою для подальших консультацій, заявив лідер парламентської фракції ХДС Мануель Хагель в інтерв’ю Deutsche Presse-Agentur у Штутгарті. Поданий на даний момент законопроект виходить далеко за межі коаліційної угоди. «Цей законопроект міністра транспорту не відповідає нашим вимогам до хорошого законодавства та уникнення зайвої бюрократії», – сказав Хагель. Тому ХДС та «зелені» розпочнуть консультації у квітні та травні у робочих групах щодо ключових пунктів нового державного закону про мобільність.

Міністр транспорту Вінфрід Херманн (Зелені) у середу на допиті уряду в парламенті землі заявив, що вони перебувають на стадії відомчої координації, під час якої кожне міністерство може подати свої запити на зміни. Прес-секретар парламентської групи «зелених» у парламенті землі наголосив, що було вирішено поглибити пропозицію міністра транспорту Германа. Про повторне обговорення не йшлося. Сторона ХДС дивиться на ситуацію по-іншому. Прес-секретар міністра внутрішніх справ Томас Штробль (ХДС) заявив, що тепер закон обговорюватиметься у робочих групах. «Ми впевнені, що знайдемо тут гарне рішення і на його основі ухвалимо життєздатний закон про мобільність».

Парламентська група ХДС на початку квітня повідомила міністра транспорту Германа у листі, що, на думку депутатів від ХДС, проект закону про мобільність не є основою для подальшого обговорення. У понеділок лідери парламентських груп ХДС та «зелених» обговорили це питання. Після цього Хагель та його колега із «зелених» Андреас Шварц заявили, що поглиблять дискусію щодо змісту проекту.

Читайте також:  Сеул повідомляє про вторгнення гаданих безпілотників із Північної Кореї

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я