Сумніви серед внутрішніх експертів СДПН

6

Деякі депутати від СДПН, зокрема експерт із внутрішніх справ Себастьян Фідлер, висловили стурбованість щодо планованого закону. Насамперед, план упускає ключову мету.

Наркотики – Легалізація канабісу: сумніви серед внутрішніх експертів СДПН

Запланована лібералізація каннабісу викликала заперечення у членів парламентської групи СДПН. «З політиками у внутрішні справи з парламентської групи СДПН ніколи не було жодної угоди», – сказав Der Spiegel експерт із внутрішніх справ СДПН Себастьян Фідлер.

Він розкритикував різні послаблення в планованому законі, такі як зменшення мінімальної відстані до шкіл та дитячих садків для вживання канабісу. “Закон ніяк не впливає на організовану злочинність і, отже, не досягає основної мети”, – критикує Фідлер. Якби закон про легалізацію марихуани було винесено на голосування зараз, значна кількість голосів «проти» була б подана парламентською фракцією СДПН. У тому числі й мій власний», – наголосив Фідлер.

Партії світлофорної коаліції нещодавно узгодили деталі законопроекту. Канабіс має бути виключений зі списку заборонених речовин у Законі про наркотики. Домашнє вирощування та зберігання певних кількостей наркотику буде дозволено для дорослих з 1 квітня 2024 року. З 1 липня також стане можливим створення спільних клубів із вирощування.

Читайте також:  Відстрочення ухвалення закону про опалення не буде

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я