Суд виніс ухвалу у справі про катастрофу

12

Малайзійський Боїнг був збитий з території контрольованої російськими військами, ухвалив суд.

 

У четвер, 17 листопада, суд у Гаазі виніс ухвалу у справі про катастрофу рейсу MH17. Малайзійський Боїнг збили у 2014 році над територією України, контрольованою російськими військами та силами так званої ДНР. Якого висновку привело розслідування і що вирішили судді в ефірі Stratera Show на радіо «Голос Берліна» розповіли ведучі Дмитро Губін та Дмитро Варламов.

Що ми знаємо саме сьогодні? Ми знаємо, що саме з тієї території, яка була підконтрольною РФ, була випущена ракета. Тепер чекаємо рішення про те, якою буде доля чотирьох осіб, яких суд у Гаазі висуває як обвинувачені. Це троє громадян Росії, серед яких Ігор Стрєлков або Ігор Гіркін, а також один громадянин України, який бився у військах так званої ДНР.

Дмитро Губін: Жоден із них, зрозуміло, на суді в Гаазі не присутній?

Дмитро Варламов: Так, ніхто з них не є присутнім у суді. Тобто рішення винесуть заочно.

Якою зброєю збили літак?

Дмитро Губін: Поки що все, що ми знаємо, ми можемо точно спиратися на рішення суду в Гаазі. Отже, версії більше немає, крім однієї: ракету запустили із зенітно-ракетного комплексу «Бук». І її було запущено з тієї території, яка на той момент контролювалася російськими військами.

Дмитро Варламов: І в нас з’явилися деякі оновлення щодо подій у Гаазі. Є новини з приводу суду над людьми, які, ймовірно, збили малайзійський Боїнг. Суд ухвалив, що йдеться про не міжнародний збройний конфлікт. Також зазначено, що ракету випустили саме з території не підконтрольної РФ, а підконтрольної ДНР. Ось саме у таких формулюваннях голландські судді виступають із цього процесу.

Читайте також:  Берегова охорона США розслідує трагедію на "Титані"

І щойно суд підтвердив, що справді цей літак збили із установки «Бук», яку привезли з Росії до України. Проте суд також зазначив, що не можна встановити точно, які були дії екіпажу і хто саме наказав постріл.

Нагадаємо, у відеоформаті стрім Stratera Show транслюється щодня у будні з 14:00 до 16:00 на сайті нашого видання aussiedlerbote.de.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я