Суд розслідує звинувачення у змові проти Болсонаро

18

Чи слід залишити екс-президента Бразилії Болсонару на посаді, незважаючи на поразку на виборах? Сенатор повідомляє про змовницьку зустріч. Але є сумніви щодо рахунків.

Суд розслідує звинувачення у змові проти Болсонаро

Верховний суд Бразилії розпочав розслідування щодо сенатора, який повідомив про змову у присутності екс-президента Жаїра Болсонару з метою утримати його на посаді, незважаючи на поразку на виборах. Федеральна поліція встановила, що сенатор Маркос ду Вал виклав чотири різні версії фактів, оголосив Верховний суд у Бразиліа у п’ятницю ввечері (за місцевим часом).

Серед іншого, До Вал повідомив на прес-конференції про зустріч із екс-президентом Болсонаро та колишнім депутатом із табору Болсонаро. Йшлося про змову проти президента виборчого органу Алешандре де Мораеса, який також є суддею Верховного суду та веде розслідування щодо Болсонаро, зокрема, за поширення фальшивих новин. Де Мораес мав бути заарештований, а вибори, зрештою, мали пройти на користь Болсонаро.

Зважаючи на серйозні звинувачення у можливій спробі державного перевороту, де Мораєс наказав, щоб сенатор був заслуханий поліцією. Однак поліція настільки засумнівалася у свідченнях сенатора, що тепер щодо нього ведеться розслідування, зокрема, за неправдиві заяви та наклеп. Затвердження мають бути повністю роз’яснені, йдеться у заяві суду.

Правий Болсонару зазнав незначної поразки від лівого політика Луїса Інасіу Лули да Сілви у другому турі президентських виборів у жовтні. Багато його прихильників не хочуть визнавати поразки і продовжують закликати військових до втручання. Болсонаро, який перебуває у США з кінця минулого року, нещодавно поставив під сумнів результати виборів, не надавши жодних доказів.

Читайте також:  Сальвадор скасовує податок для технологічних компаній

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я