Став відомий напій, що дозволяє знизити рівень цукру в крові

90

Діабет – хвороба дуже небезпечна, тому важливо стежити за показниками рівня цукру в крові. Крім того, високий цукор може призвести до незворотного пошкодження організму, включаючи очі, нерви, нирки та кровоносні судини, якщо його не контролювати протягом багатьох років.

Немає чарівної таблетки, яка б допомогла постійно тримати цей параметр в нормі. Проте є один напій, здатний допомогти контролювати рівень цукру на крові.

Симптоми діабету

  • Постійна невгамовна спрага.

  • Часті сечовипускання.

  • Сильна втома без видимих ​​причин.

  • Втрата ваги та м’язової маси.

  • Часті напади молочниці у жінок.

  • Розмиті зір.

Хімік Тім Бонд радить звернути увагу на чай ройбуш. Це трав’яний червоно-коричневий чай із Південної Африки. У ньому є багато антиоксидантів, зокрема аспалатину, який допомагає знизити ризики розвитку діабету. Вчені з’ясували, що рівень глюкози в крові натще був стабільнішим у людей, які випили ройбуш, пише Doctor Piter.

Є цей напій та інші корисні властивості. Він покращує ліпідний профіль людини, тобто дозволяє знизити рівень поганого холестерину в крові. Крім того, ройбуш корисний для тих, хто хоче схуднути, оскільки здатний зупинити утворення жирових клітин. А ще цей чай допомагає нашому імунітету виробляти антитіла, які блокують процес утворення пухлин.

Інші способи знизити рівень цукру в крові

Контролювати своє здоров’я допоможуть фізичні навантаження. Якщо походи у фітнес-зал вам не підходять, спробуйте після їди регулярно виходити на прогулянки або просто частіше ходите пішки.

Скоротіть кількість простих вуглеводів у раціоні. Їжте якомога менше солодкого, випічки, покупних соусів, солодких лимонадів.

Зверніть увагу на продукти із низьким глікемічним індексом (ГІ). ГІ показує швидкість потрапляння глюкози в кров та підвищення рівня інсуліну, після того, як людина з’їдає той чи інший продукт.

Читайте також:  Грейпфрут при діабеті – плюси та мінуси. Як впливає рівень цукру в крові?

Слідкуйте за рівнем щоденного стресу. Так, навряд чи вдасться прожити життя без переживань зовсім, проте важливо пам’ятати: хронічний стрес може спровокувати постійну гіперглікемію.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я