США та Південна Корея розширюють військову співпрацю

26

Північна Корея розширює програму випробувань ракет із ядерним зарядом усупереч резолюціям ООН, що спричиняє подальшу напруженість між країнами. У відповідь Південна Корея хоче інтенсифікувати військові навчання із США.

США та Південна Корея розширюють військову співпрацю

У зв’язку зі зростаючою напруженістю у відносинах із Північною Кореєю США та їх союзник Південна Корея хочуть ще більше розширити свої спільні військові навчання цього року. США та Південна Корея розширюють військову співпрацю – про це у вівторок у Сеулі оголосили міністр оборони США Ллойд Остін та його південнокорейський колега Лі Чон Суп. За його словами, мета полягає у зміцненні можливостей альянсу, включаючи обмін інформацією, спільне планування та консультації для реагування на загрози, що походять від ядерної зброї та ракет Північної Кореї.

Остін звинуватив Північну Корею у «серії безпрецедентних провокацій» у зв’язку з проведеними нею минулого року випробуваннями ракет з ядерним зарядом: «Вони були спрямовані на дестабілізацію обстановки у регіоні». США знову направлять на Корейський півострів стратегічні системи озброєнь, такі як винищувачі та авіаносці, як це було 2022 року. Також заплановані ігри з військового планування.

«Ми хочемо не залишити жодного каменю на камені»

«Розширене стримування» є основою зобов’язань США в галузі безпеки, сказав Остін, який прибув до Південної Кореї в понеділок. Під цим США мають на увазі «повний спектр» своїх військових можливостей для захисту Південної Кореї, включаючи ядерну зброю.

З минулого року конфлікт на Корейському півострові знову значно загострився. Північна Корея, яка звинувачує США у проведенні ворожої політики, збільшила масштаби та темпи своїх ракетних випробувань, незважаючи на заборону, накладену резолюціями ООН. Південна Корея та США відновили повномасштабні військові навчання.

Читайте також:  Війна в Україні: Зеленський проти проведення виборів

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я