Штайнмайєр закликає громадян захищати єврейське життя

13

Тисячі людей вийшли на демонстрацію проти антисемітизму в Берліні та встановили знак солідарності з Ізраїлем перед Бранденбурзькою брамою. Федеральний президент – до громадянського обов’язку.

Демонстрація: Численні учасники мітингу "Виступимо проти терору, ненависті та антисемітизму - на знак солідарності та співчуття з Ізраїлем" перед Бранденбурзькою брамою.

Штайнмайєр закликає громадян захищати єврейське життя

Федеральний президент Франк-Вальтер Штайнмаєр закликав усіх громадян Німеччини захищати єврейське життя в країні. Цей захист – обов’язок держави, «але це також і громадянський обов’язок», – заявив Штайнмайєр у неділю на багатотисячному мітингу проти антисемітизму та за солідарність із Ізраїлем біля Бранденбурзьких воріт у Берліні. «Я дуже прошу всіх людей у ​​нашій країні також ухвалити цей громадянський обов’язок».

У зв’язку з антисемітськими випадами останніх днів Штайнмайєр назвав «нестерпним, що сьогодні євреї знову відчувають страх – у цій країні, як у жодній іншій». За його словами, нетерпимо, що єврейські батьки більше не відправляють своїх дітей до школи, а берлінський меморіал Голокосту доводиться охороняти поліції. “Кожен напад на євреїв, на єврейські установи – це ганьба для Німеччини”. Штайнмайєр сказав: “Антисемітизм – це червона риса”. Він додав, що ненависть до Ізраїлю, розв’язана на вулицях, не має бути терпимою.

Терористичні атаки ХАМАС на Ізраїль, новини та зображення «також глибоко ранять нас тут, у Німеччині», – сказав Штайнмаєр. Після нападу ХАМАС на Ізраїль для мешканців Ізраїлю та для всіх євреїв уже нічого не буде колишнім. “Ніколи з часів Катастрофи не було вбито стільки євреїв”, – сказав Штайнмайєр. «Ізраїль має право захищатись від цього терору. І Німеччина твердо стоїть на боці Ізраїлю у цьому питанні». Водночас, за його словами, від терору страждають і мешканці сектору Газа, інтереси яких ХАМАС лише затверджує.

Федеральний президент звернувся до родичів заручників, викрадених ХАМАСом: «Ми, німці, страждаємо, ми молимося, ми благаємо вас». Німці хотіли зробити все для визволення заручників. Штайнмайєр звернувся до загарбників заручників із закликом звільнити безневинних людей.

Читайте також:  Ізраїльські військові перевіряють затоплення тунелів ХАМАС

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я