США радять Ізраїлю відкласти наземний наступ

11

Більше часу для переговорів та допомоги: За даними ЗМІ, США хочуть переконати Ізраїль відкласти оголошений наземний наступ на сектор Газа. Однак жодного тиску з боку Вашингтона немає.

Сектор Газа: Дим піднімається після ізраїльського авіаудару у секторі Газа.

США радять Ізраїлю відкласти наземний наступ

За повідомленням газети, США запропонували Ізраїлю почекати з оголошеним наземним наступом у секторі Газа для боротьби з організацією ісламізму ХАМАС. Уряд США сподівається, що це дасть йому більше часу для переговорів про звільнення понад 200 заручників, які утримує ХАМАС, пише в неділю (за місцевим часом) газета New York Times з посиланням на офіційних представників уряду США. Крім того, необхідно уникнути нових жертв серед мирного населення та збільшити обсяг допомоги, яка надходить до закритого сектору Газа.

Прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху оголосив про початок наземного наступу після того, як 7 жовтня в результаті терактів на ізраїльській території бойовики ХАМАС убили сотні людей і викрали понад 200. Ізраїльська армія заявляє, що після цього нападу вона атакувала сотні цілей ХАМАС у густонаселених. .

Запобігання можливим атакам на об’єкти США в регіоні

У п’ятницю ХАМАС зненацька звільнив двох американських заручників. Це спонукало уряд США рекомендувати Ізраїлю відкласти наземний наступ, повідомляє газета з посиланням на урядовців. Ісламістське угрупування, яке класифікується як терористичне в США, ЄС та інших країнах, попереджало, що наземний наступ зробить звільнення нових заручників дуже малоймовірним, пише New York Times з посиланням на чиновника, знайомого з переговорами про заручників. Ці переговори велися переважно через Катар, який має тісні зв’язки з політичними лідерами ХАМАСу.

Відкладаючи наземний наступ США також хотіли отримати більше часу для підготовки до атак проіранських угруповань на американські об’єкти в регіоні, продовжує газета. Такі атаки, швидше за все, посиляться, щойно ізраїльські війська увійдуть до сектору Газа.

Читайте також:  Єллен загрожує суверенним дефолтом 5 червня

Уряд США не висуває жодних вимог до Ізраїлю та продовжує підтримувати наземне вторгнення та мету Ізраїлю – знищити ХАМАС, заявили представники американського уряду, повідомляє New York Times. Іран підтримує рух ісламізму ХАМАС.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я