Аміра Мохамед Алі вступить до нової партії Сари Вагенкнехт

13

Протягом десятиліть вона перебувала у Лівій партії, тепер Сахра Вагенкнехт йде своїм шляхом. Нове об’єднання готує створення її власної партії – у ньому беруть участь і депутати парламенту Нижньої Саксонії.

Аміра Мохамед Алі вступить до нової партії Сари Вагенкнехт

Аміра Мохамед Алі вступить до нової партії Сари Вагенкнехт

Політик з Ольденбурга Аміра Мохамед Алі вступить до нової партії Сари Вагенкнехт. Настав час залишити Ліву партію, заявила у понеділок у Берліні колишній керівник парламентської групи Лівої партії у Бундестазі.

Водночас вона заявила, що Вагенкнехт та її прихильники «готові залишатися у фракції Лівих» доти, доки не буде створено власну партію.

Проте керівництво «Лівих» у Нижній Саксонії закликало Мохаммеда Алі скласти мандат.. «Порядність диктує такий крок», – пояснили у керівництві землі. Замість неї має висунутись профспілковий діяч Мізгін Чіфтчі з Остерхольц-Шармбека, заявив у понеділок представник «Лівих».

Об’єднання «Альянс Сари Вагенкнехт» – «за розум і справедливість» було створено для підготовки нової партії, – йдеться у письмовій заяві.

У ньому йдеться про те, що протягом багатьох років Німеччина «керувалася за бажанням більшості». Замість винагороди за результати праці відбувається перерозподіл коштів від працьовитих людей до десяти тисяч біженців. Бажання лобі обслуговуються, а державна скарбниця спустошується.

«Багато людей втратили довіру до держави і більше не почуваються представленими жодною з існуючих партій».

У Бремені Ліва партія із серпня 2019 року входить до складу «червоно-зелено-червоного» уряду – це перший випадок у західній Німеччині. “Це багато в чому пов’язано з тим, що табір навколо Сари Вагенкнехт не грав тут великої ролі і що ми не дозволили розколоти себе суперечливими внутрішніми дебатами”, – йдеться у спільній заяві Лівої партії Бремена, виконавчої влади землі та лівих сенаторів.

Читайте також:  Москва здивована тим, що Бербок "веде війну проти Росії"

З погляду бременських лівих, прояснення конфлікту з Вагенкнехтом – це можливість.

«Ми знаємо, що тепер перед нашою партією стоїть завдання залишити позаду старі конфлікти та порожнечі та зміцнити ліву політику, чого вона і потребує».– йдеться у заяві з Бремена.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я