США не виключають продовження військової підтримки Ізраїлю

7

Минулого тижня американські військові вже перекинули на Близький Схід сотні солдатів.

США не виключають продовження військової підтримки Ізраїлю

У зв’язку з війною в секторі Газа США не виключають можливості направлення до цього регіону додаткової військової підтримки.

Як заявив у вівторок американської телекомпанії CNN директор з комунікацій Ради національної безпеки Джон Кірбі, ситуація й надалі відстежуватиметься. Якщо буде потрібно внести додаткові зміни до чисельності, стану боєготовності або оснащення збройних сил, це буде зроблено.

Минулого тижня американські військові вже перекинули на Близький Схід сотні солдатів. Декілька військових кораблів та бойових літаків були також направлені до східного Середземномор’я для стримування регіональних гравців.

США поки що не бачать ознак ескалації конфлікту

Коментуючи десятки нападів проіранських бойовиків на американські війська, дислоковані в Іраку та Сирії, Кірбі заявив: «Ми, звичайно, зробимо все необхідне для захисту наших військ в Іраку та Сирії». Ці напади викликають серйозну тривогу. Проте ми поки що не бачимо, щоб якийсь суб’єкт робив «демонстративно серйозні м’язові зусилля» для ескалації конфлікту.

Кірбі також вкотре дав зрозуміти, що уряд США не підтримує відновлення окупації Ізраїлем сектору Гази. Президент США Джо Байден, як і раніше, дотримується думки, що це «не вигідно Ізраїлю». Кірбі підкреслив, що США й надалі виступатимуть на боці Ізраїлю і забезпечуватимуть його всім необхідним у боротьбі з рухом ісламізму ХАМАС.

Читайте також:  Катастрофа після циклону "Мокка" у М'янмі

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :