Справа про зґвалтування проти Трампа не припинена

82

У понеділок адвокати Трампа попросили припинити процес, але безрезультатно.

 

Справа про зґвалтування проти Трампа не припинена

У цивільному процесі проти колишнього президента США Дональда Трампа за звинуваченням у зґвалтуванні суддя, який веде процес, відмовився припинити справу. За повідомленнями американських ЗМІ, у понеділок адвокати Трампа попросили припинити процес безрезультатно, оскільки суд неодноразово ухвалював «несправедливі та шкідливі рішення» під час розгляду. Суддя Льюїс Каплан відхилив це прохання.

Американська письменниця Джин Керролл, якій зараз 79 років, звинувачує Трампа в тому, що він зґвалтував її в шикарному нью-йоркському універмазі в середині 1990-х років. Трамп, підприємець у сфері нерухомості, який на той час ще не був політиком, заперечує ці звинувачення. У кримінальному плані звинувачення немає терміну давності, але у цивільному плані Керрол має право подати позов. Судовий процес, який розпочався минулого тижня, може тривати ще кілька днів. Сам Трамп ще не з’явився.

Стосовно 76-річного Трампа ведеться розслідування щодо цілої низки можливих злочинів. Сам він вважає дії прокуратури проти нього політично вмотивованими, оскільки він хоче знову балотуватися як кандидат у президенти від Республіканської партії на виборах 2024 року.

Читайте також:  Гвінет Пелтроу у суді: нещасний випадок на лижах

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я