“Сподіваюся, ми триматимемо язики за зубами”

6

Граніт Хака зараз переживає бум у команді лідерів Бундесліги – леверкузенського “Байєра”. І як лідер. Тож у Німеччині його дуже поважають напередодні чемпіонату Європи. Але й навпаки.

Бундесліга – Хака напередодні чемпіонату Європи: «Сподіваюся, ми триматимемо язики за зубами»

Півзахисник леверкузенського “Байєра” Граніт Хака радий, що суперником Німеччини по групі на Євро-2024 стане саме він.

«Ми вже з нетерпінням чекаємо на гру проти Німеччини, проти господарів», – сказав швейцарець, який грає разом з низкою гравців DFB у лідерах Бундесліги: «У роздягальні вже пролунало кілька коментарів. Це чудова група». Збірна DFB – небезпечна команда з великою кількістю гравців. Сподіваюся, це буде хороший чемпіонат Європи спочатку для нас, швейцарців, а потім, можливо, і для Німеччини».

Після жеребкування спортивний директор DFB Руді Феллер назвав Хака «вождем не тільки Швейцарії, а й Леверкузена» та «ключовою фігурою», що забезпечила підйом Леверкузена цього сезону. “Коли Руді Феллер говорить щось подібне, це викликає почуття гордості”, – відповів Хака. Але визнання його заслуг у Німеччині «виразно вище, ніж у Швейцарії. Там мене критикують трохи більше, ніж тут.

З нетерпінням чекаємо на ігри в Рейнській області

Той факт, що Швейцарія проведе перші два групові матчі проти Угорщини та Шотландії в Кельні, навіює спогади про матч раунду 16 туру чемпіонату світу 2006 року проти України на тому ж стадіоні. Після нічиєї 0:0 протягом 120 хвилин усі три гравці збірної Швейцарії не змогли забити в серії пенальті.

Хака особливо запам'ятав, що перший бомбардир, Марко Штреллер, нервово погравав язиком перед виконанням пенальті: «Адже це був той, який з язиком, правда? Сподіваюся, на цей раз ми візьмемо окуляри. І щоб ми тримали мови у роті».

Читайте також:  Лаутербах: Законопроект про реорганізацію лікарень

Він уже з нетерпінням чекає на ігри в Рейнланді. «Це не така вже довга подорож. Але чудово, що ми граємо проти Німеччини у Франкфурті. Це ближче до Швейцарії. Сподіваюся, там буде багато швейцарців».

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :