Шеннен Догерті бореться з онкологією ось уже вісім років

118
Шеннен Догерті

Уже протягом восьми років зірка серіалу “Зачаровані” бореться з онкологією. У 2017 році здавалося, що страшна хвороба відступила. Проте через три роки актрисі діагностували 4-ту стадію. Що ж відомо про стан знаменитості сьогодні і як коментує ситуацію сама Шеннен Догерті, говорячи про недугу, ти дізнаєшся в нашому матеріалі.

Шеннен Догерті

Шеннен Догерті про недугу

Як зізналася в недавньому інтерв’ю Шеннен Догерті, її самопочуття зовсім не поліпшується. Адже, як ти знаєш, сьогодні зірка серіалу “Зачаровані” бореться з онкологічною недугою, яка перебуває вже на 4-й стадії.

Шеннен Догерті

Ба більше, пухлина, за словами Шеннен, поширилася на кістки. Проте знаменитість намагається не падати духом і не втрачати надії на зцілення. Щоправда, тримати себе в руках стає все складніше. Адже медики дають невтішні прогнози. “Я не хочу вмирати. Я ще не закінчила жити, любити, творити. І не залишила надію змінити ситуацію на краще”.

Шеннен Догерті

Варто зазначити, що вперше зіткнутися з онкологічною хворобою Догерті довелося 2015 року. Саме тоді в неї діагностували недугу молочної залози. Відтоді актриса встигла пройти мастектомію, хіміотерапію і навіть опромінення. На щастя, Шеннен не тільки не падає духом, а й продовжує насолоджуватися життям.

“Моя віра – це моя мантра”

Шеннен Догерті

“Я вірю, що мій найбільший спогад ще попереду. Молюся про це. Прокидаюся і лягаю спати, дякуючи Богові, молячись про речі, які важливі для мене, не просячи занадто багато. Це з’єднує мене з вищою силою і духовністю. Моя віра – це моя мантра. Я знаю, це звучить солодкаво і шалено. Але ти просто краще усвідомлюєш усе. І ти почуваєшся таким благословенним”.

Шеннен Догерті

До слова, важка недуга змусила акторку серйозно змінити погляд на життя. Так, наприклад, Шеннен стала цінувати ті речі, що раніше сприймала як щось звичайне, належне. Дивуватися тут нема чому. Бачиш, знаменитість усвідомлює, що її шлях може обірватися в будь-який момент. А тому вона дякує долі за кожну секунду, кожну годину і день, що продовжує жити.

Читайте також:  Шер зізналася, чому зустрічається із молодшими чоловіками

Що цікаво, Догерті вважає, що більшість неправильно уявляють собі хворих на онкологію людей. “Вони думають, що ми більше не можемо ходити, їсти, працювати. Уже на ранньому терміні відправляють тебе на спокій: “Тобі кінець. Ти на пенсії, а ми ні”. Ми енергійні. А ще в нас такий різний погляд на життя. Ми люди, які хочуть працювати, приймати життя і продовжувати рухатися вперед”.

До речі, на початку грудня зірка “Зачарованих” запускає подкаст у стилі мемуарів “Давайте внесемо ясність із Шеннен Догерті“. У проекті актриса поділиться подробицями своєї боротьби з онкологією за ці вісім років.

Шеннен Догерті

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я