Процес флексографічного друку стікерів

23
Стікери

Флексографічний друк є популярним методом для виготовлення стікерів, що використовуються в різних сферах, включаючи упаковку продукції, маркування та рекламу. Процес флексографії передбачає використання гнучкої друкованої форми, яка зазвичай виготовляється із силіконового каучуку. В порівнянні з іншими технологіями друку, флексографія володіє високою продуктивністю та дозволяє знизити витрати на виробництво.

Звернемо увагу на друк стікерів як детальний процес. На підготовчому етапі здійснюється розробка дизайну стікера на комп’ютері та перенесення дизайну на транспарентну плівку для виготовлення друкованої форми.

Основні етапи

Здійснюється виготовлення фотополімерної пластини, на яку переноситься зображення з транспарентної плівки. Далі йде видалення непотрібних областей пластини за допомогою хімічного травлення. Також необхідним є регулювання флексографічного друкача під конкретний розмір і матеріал стікера, перевірка та вибір кольорів для друку.

Етап друку передбачає:

  • Намотка рулону. Завантаження рулону сировини (зазвичай плівки або паперу) на друкач.
  • Нанесення чорнил. Нанесення фарби на друковану форму за допомогою аплікатора.
  • Контакт із сировиною. Контакт друкованої форми із сировиною для передачі зображення на поверхню стікера.
  • Сушіння. Використання ультрафіолетових ламп для фіксації фарби на стікері.
  • Нанесення додаткових шарів. За необхідності додавання додаткових кольорів або захисних шарів.

Важлививі аспекти

Обробка передбачає відмотування та обробку віддрукованого рулону. Різка стікерів здійснюється на окремі екземпляри за допомогою спеціальних ножиць або різальних машин. Пакування та відправлення передбачає упаковку готових стікерів у рулони чи пачки відповідно до замовлення та відправлення готової продукції замовнику.

Перевірка передбачає контроль якості виробництва для визначення відповідності стандартам та вимогам замовника. Корекція передбачає внесення коректив у виробничий процес для виправлення будь-яких дефектів. Готовий до використання стікер, готовий для нанесення на продукцію або інші поверхні.

Читайте також:  Перевірка фактів: відео з танком на рекламному щиті у Берліні

Флексографічний друк дозволяє виготовляти стікери швидко та ефективно, забезпечуючи високу якість та точність друку. Цей процес є економічно вигідним та широко використовується у виробництві різноманітних етикеток і стікерів.

Флексографія може бути використана для друку на різних матеріалах, таких як папір, картон, фольга, плівка та інші. Це робить її універсальним методом для різноманітних виробів.

Флексографічні друкарські машини відзначаються великою швидкістю виробництва, що робить їх ефективними для масового виробництва.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я