СПД звинувачує партнерів зі світлофору у “саморекламі”

12

Протягом кількох тижнів коаліція не обговорювала центральних питань, таких як транспорт, енергетика чи фінанси. Лідер парламентської партії СДПН Рольф Мютценіх звинувачує партнерів зі світлофору у спробі заявити про себе.

 

СПД звинувачує партнерів зі світлофору у «саморекламі»

СДПН звинуватила своїх партнерів по коаліції, ВДП та «зелених» у тому, що вони покладаються на марне профіль замість того, щоб шукати рішення далеко від очей громадськості. “Самореклама нікому не допомагає”, – заявив лідер парламентської фракції Рольф Мютцених газеті “Süddeutsche Zeitung”. «СДПН бере участь у фактичних дискусіях переважно за лаштунками, щоб вирішити проблеми», – додав він.

Те, що останніми тижнями ситуація була «досить грубою», не було сюрпризом, сказала лідер партії «зелених» Рікарда Ланг у програмі ZDF «Майбріт Іллнер». «Іноді те, що має бути сказано, має бути сказано». Але тепер світлофор повинен також зібратися разом, провести переговори один з одним і дійти згоди – це те, на що заслуговує країна, сказала вона. Водночас Ланг дала зрозуміти, що очікує від партнерів щодо коаліції переконливої ​​політики щодо захисту клімату. «Зрештою, звісно, ​​угода має бути співвіднесена з реальністю кліматичної кризи і недостатньо просто сказати, що ми виступаємо за досягнення мети. Ситуація надто серйозна, щоб захистити клімат завдання однієї партії».

Генеральний секретар ВДП Біжан Джір-Сарай, навпаки, закликав партнерів зі світлофору взяти обережний курс на захист клімату. «Населення та економіка повинні йти шляхом кліматичної нейтральності», – сказав він в інтерв’ю газеті «Rheinische Post». «Захист клімату може бути успішним лише в тому випадку, якщо він орієнтований на потреби та реалії життя громадян». Політик СвДП дав зрозуміти, що «поспішна заборона» на нафтове та газове опалення або кінець двигуна внутрішнього згоряння є, на його думку, протилежністю до цього.

Читайте також:  Лідер російського парламенту загрожує Німеччині експропріаціями

Протягом кількох тижнів у коаліції іноді спалахували спекотні дебати з таких тем, як розширення автобанів, заміна систем опалення на нафту та газ та бюджет на наступний рік. У неділю ввечері лідери партій світлофора зустрінуться із канцлером Олафом Шольцем (СДПН) у відомстві канцлера. На них чиниться тиск, щоб після цього досягти результатів і врегулювати хоча б частину суперечок.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я