Байден не бачить різкого погіршення банківської кризи

20

У зв’язку із хвилюваннями у банківському секторі президент США Джо Байден намагається пом’якшити ситуацію. «Я думаю, що буде потрібен деякий час, щоб усе заспокоїлося, але я не бачу на горизонті нічого, що ось-ось вибухне», – сказав Байден учора під час візиту до сусідньої Канади. Він сказав, що розуміє, що є занепокоєння. “Ці середні банки повинні бути в змозі вижити, і я думаю, що вони виживуть”, – сказав Байден. Він зазначив, що уряд США здійснить подальші дії у разі потреби.

Банківська криза, що вибухнула на початку березня, була спровокована ліквідацією Silvergate Capital, американської фінансової групи, що спеціалізується на криптоіндустрії. Через кілька днів американська кредитна організація Silicon Valley Bank, яка спеціалізувалася на фінансуванні стартапів, перейшла під контроль американської служби страхування вкладів FDIC і була закрита. Інші невеликі фінансові установи також зазнали краху, а Signature Bank повністю збанкрутував. Екстрене поглинання швейцарського банку Credit Suisse компанією UBS також потрапило до заголовків міжнародних газет.

У випадку з Silicon Valley та Signature Bank уряд США гарантував вклади, що перевищують встановлену законом межу захисту у 250 000 доларів. Міністр фінансів США Джанет Йєллен вже дала зрозуміти, що це буде можливим і у разі краху інших банків. Байден тепер висловив аналогічну думку. За його словами, якщо нестабільність посилиться, FDIC може знову діяти так, як вона вже діяла.

Читайте також:  Мирна програма уряду Колумбії та партизанів ELN

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я