Спалення Корану: Данія та Швеція стурбовані

8

Підпали Корану викликали обурення не лише за кордоном. Політики Данії та Швеції також стурбовані питаннями внутрішньої безпеки. Щодо релігій допускається критика, але з образи.

Спалення Корану: Данія та Швеція стурбовані

Спалення Корану: Данія та Швеція стурбовані

Після бурхливих протестів у мусульманських країнах Данія та Швеція хочуть вжити заходів проти спалювання Корану. Прем’єр-міністр Швеції Ульф Крістерссон заявив, що він перебуває у тісному контакті з прем’єр-міністром Данії Метте Фредеріксен. «Ми знаходимося в найсерйознішій безпековій ситуації з часів Другої світової війни, і ми знаємо, що як держави, так і державноподібні суб’єкти та окремі особи можуть скористатися ситуацією», – написав Крістерссон у Instagram у неділю ввечері. Спалення Корану турбує влада північних країн.

Раніше уряд Данії заявив, що розгляне правові засоби для заборони спалювання Корану перед іноземними посольствами. За словами міністра закордонних справ Данії Ларса Лекке Расмуссена, релігію можна критикувати. «Але якщо ви стоїте перед іноземним посольством і спалюєте Коран або перед ізраїльським посольством спалюєте сувій Тори, це не є жодною іншою метою, окрім глузування». Однак, це ставить під загрозу колективну безпеку країни, сказав міністр.

Нещодавно невеликі групи людей також спалювали екземпляри Корану під час ісламофобських акцій у Швеції та Данії. Це викликало гнівні протести та погрози у низці мусульманських країн. Особливо сильну реакцію викликав Ірак, уряд якого надіслав із країни шведського посла. Раніше демонстранти в Багдаді увірвалися до будівлі шведського посольства та підпалили його.

Читайте також:  Зробити словесні сексуальні домагання караним злочином

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я