ПП “для всіх практичних цілей”

9

Він ще не оголосив офіційно надзвичайну ситуацію у галузі клімату.

Байден: ПП "для всіх практичних цілей"

Байден: ПП «для всіх практичних цілей»

Президент США Джо Байден заявив, що хоче оголосити надзвичайний стан у країні «для всіх практичних цілей». В інтерв’ю The Weather Channel, яке транслювалося сьогодні, Байдену було поставлено питання, чи готовий він оголосити надзвичайну кліматичну ситуацію. “Я вже зробив це”, – відповів він.

Демократ послався на заходи, вжиті його адміністрацією для захисту клімату, і на своє рішення повернутися до Паризької погоди. На повторне запитання журналіста про те, чи він справді вже оголосив надзвичайну ситуацію, 80-річний президент відповів: «Практично кажучи, так».

Байден ще не оголосив офіційно надзвичайну ситуацію в галузі клімату. Цей захід дасть уряду США більше свободи дій у залученні коштів на боротьбу зі зміною клімату. Білий дім розглядав можливість такого кроку минулого року, коли так званий Закон про зниження інфляції (IRA), який також містить комплексні заходи щодо захисту клімату, тимчасово застряг у Конгресі США. Активісти кліматичного руху також стверджують, що надзвичайний указ може бути правовою основою для блокування, наприклад, буріння нафтових і газових свердловин, а також для накладення штрафних санкцій на країни, що допускають незаконне вирубування лісів. Байден вкотре назвав зміну клімату “екзистенційною загрозою для людства”.

Читайте також:  Хто зараз купує російську нафту

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я