Спалах вітрянки у центрі українських біженців Тегель

24

Спалах вітряної віспи в берлінському центрі прильоту «Тегель» все ще не закінчився. громадська охорона здоров’я Берліна-Райнікендорфа Патрік Ларшайд. Він додав, що на це слід очікувати, оскільки зараження могло статися і раніше. Він оцінив спалах як «досить добре стримуваний». Якщо до 14 випадків, що вже відбулися, не додадуться нові, спалах може бути оголошений завершеним до кінця квітня, пояснив Ларшайд. У центрі прибуття мешкає понад 3000 осіб. Вітряна віспа дуже заразна.

Цього року по всьому Берліну було зареєстровано 175 випадків захворювання на вітрянку, за даними Державного відомства охорони здоров’я та соціального забезпечення на 29 березня. Зареєстровано 16 спалахів, у яких постраждали майже 50 людей.

Вітрянка відома в основному як дитяче захворювання, що супроводжується лихоманкою і висипанням на шкірі. У дорослих, проте, перебіг хвороби може бути важчим, наприклад, з розвитком пневмонії. Вітрянка викликається вірусами varicella zoster. Вони можуть передаватися, зокрема, повітряно-краплинним шляхом. Люди, які перенесли це захворювання, зазвичай мають довічний імунітет щодо нього.

Читайте також:  У Кремлі підтримали ідею про премії трофейні Leopard

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я