Собака пройшов 240 кілометрів морським льодом на Алясці

16
В американському штаті Аляска пропав собака, який пробіг близько 240 кілометрів по морському льоду, а потім – за винятком двох ран від укусів – повернувся до своєї родини цілий і неушкоджений місяць потому. Однорічний австралійський вівчар Нанук втік у березні на острові Святого Лаврентія в місті Савунга разом з іншим собакою сім’ї на прізвисько Старлайт, як повідомила вчора газета Anchorage Daily News та інші. Коли Старлайт з’явилася через два з половиною тижні, Нанук залишався безвісти зниклим.

Однак ще через тиждень сім’я отримала звістку про те, що в невеликому містечку Уельс, розташованому за 240 кілометрів від нього і відокремленому замерзлим Беринговим морем, живе собака, схожий на Нанука. Фотографії собаки було розміщено у соціальних мережах. А потім з’ясувалося, що це справді її собака. «Я подумала: «Не можу повірити. Це наш собака. Що він робить в Уельсі? – каже власниця Менді Іворріган.

Загадка, яка, мабуть, ніколи не буде розгадана

Як її собака потрапив туди через морський лід, за її словами, він не знає. «Я гадки не маю, чому він опинився в Уельсі. Можливо, лід зрушив, поки він полював», – сказала Іворріган. «Я майже впевнена, що він їв останки тюленя чи впіймав тюленя. Можливо, й птахів. Він їсть нашу рідну їжу. Він розумний”. За його словами, молодик доглядав Нанука до того, як тварину привезли літаком.

Нанук у доброму здоров’ї – якщо не рахувати розпухлої ноги з двома великими ранами від укусів, – сказав Іворріган газеті. “Росомаха, тюлень або маленький білий ведмідь, ми не знаємо, але укус дуже великий”. Подивившись на Старлайт і Нанука, вона сказала: “Якби собаки могли говорити, ці двоє могли б розповісти чудову історію”.

Читайте також:  Потрапляння ракет на територію Польщі: інцидент вичерпано?

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я