Шторм обрушився на Філіппіни і забрав 47 життів

23

Близько 60 людей вважаються зниклими безвісти.

Шторм обрушився на Філіппіни. Раптові повені та зсуви спричинили зливи. Стихія забрала щонайменше 47 життів. Ще близько 60 людей вважаються зниклими безвісти.

Ще з четверга жителі Філіппін страждають через повені. Досі стихія не дає спокою острівній державі. Люди продовжують гинути. Селеві потоки змивають практично все на своєму шляху.

Шторм обрушився на Філіппіни: десятки загиблих і безвісти зниклих

Щонайменше 42 особи загинули у трьох містах провінції Магінданао з вечора 27 жовтня до 28 жовтня. Про це повідомив філіппінський міністр внутрішніх справ та місцевого самоврядування Нагіб Сінарімбо.

За даними урядового агентства з реагування на стихійні лиха, вранці 29 жовтня загинуло ще п’ятеро людей. Це сталося у східній провінції Камарінес-Сур. На неї обрушився тропічний шторм “Налгаї”.

Шторм обрушився на Філіппіни: рятувальна операція продовжується

Посилаючись на повідомлення філіппінських мерів, губернаторів та чиновників щодо ліквідації наслідків стихійних лих, Нагін Сінарімбо сказав, що 27 людей загинули внаслідок утоплення через зсуви в місті Дату Один Сінсуат, 10 — у місті Дату Бла Сінсуат, п’ять — у місті Упі. інші – в Магінданао.

За словами Сінарімбо, рівень паводкових вод швидко піднявся у багатьох низовинах. Це змусило деяких місцевих мешканців залізти на дахи будинків. Звідти їх евакуювали військові, поліцейські та добровольці.

Багато з затоплених районів протягом багатьох років не зазнавали повеней. У тому числі місто Котабато, де, за словами Сінарімбо, було затоплено його будинок.

Військові урядники також поділилися статистикою. Вони повідомили про щонайменше 42 загиблі в результаті шторму в Магінданао в п’ятницю ввечері.

Читайте також:  Поліція Південної Кореї вибачається за тисняву в Сеулі

Вони заявили, що продовжують рятувати тих, хто опинився у пастці через повінь, і співпрацюють із відповідальними за ліквідацію наслідків стихійного лиха чиновниками. А також доставляють людей на армійських вантажівках до таборів евакуації.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я