Снайпер вбиває з відстані 3,8 кілометра

27

Україна: Снайпер вбиває з відстані 3,8 кілометра. Шість років тому канадський снайпер в Іраку вбивав на відстані понад 3,5 км. Тепер цю позначку, мабуть, перевершив українець. За інформацією з Києва, офіцер розвідки вражає ціль на відстані 3,8 км.

Україна: Снайпер вбиває з відстані 3,8 кілометра

За офіційними даними, снайпер української внутрішньої розвідки СБУ застрелив російського солдата на передовій з відстані 3800 метрів. Попередній світовий рекорд смертельного влучення снайпера, встановлений канадським військовослужбовцям в Іраку 2017 року, становить 3540 метрів.

Як повідомляє державне інформаційне агентство «Укрінформ» із посиланням на прес-службу спецслужби, для смертельного пострілу співробітник спецпідрозділу використав українську багатозарядну гвинтівку «Володар Обрій» («Володар неба»). Використовуваний снаряд, як стверджується, був патроном 50 калібру.

“Снайпери СБУ переписують правила міжнародного снайпінгу, демонструючи безпрецедентне вміння діяти на значних відстанях”, – цитує Укрінформ офіційну заяву. Як стверджується, на відео, поширеному у соціальних мережах, показано операцію снайперів. Коли і де було записано ролик, невідомо. Незалежна перевірка інформації неможлива.

У листопаді 2022 року український Центр стратегічних комунікацій із посиланням на військових повідомив про знищення снайпером Національної гвардії російського військовослужбовця з відстані 2710 метрів.

Потрапити з гвинтівки в бойових умовах з такої великої відстані дуже складно. Будь-який вітерець може призвести до відхилення кулі від розрахункової балістичної кривої. Крім того, снаряд знаходиться в русі кілька секунд, що робить поразку цілей, що рухаються, практично неможливим.

Читайте також:  Москва не хоче заморожувати конфлікт в Україні

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я