Смертельна тиснява в Сеулі: звинувачуються 23 чиновники

18

Трагедія, в якій загинуло майже 160 людей, викликала жах у світі. Звинувачення на адресу влади стають дедалі голоснішими. Наразі за розслідування взялася прокуратура.

 

Два з половиною місяці тому смертоносна тиснява в Сеулі під час святкування Хеллоуїна викликала жах у Південній Кореї – тепер майже двом десяткам чиновників висунуто звинувачення у ненавмисному вбивстві та інші звинувачення. Внаслідок катастрофи у столичному розважальному районі Ітхевон наприкінці жовтня загинуло близько 160 людей.

Справу передано до прокуратури для подальшого розслідування, оголосила спеціальна поліцейська група у п’ятницю. Відсутність запобіжних заходів та інші невдачі сприяли великому числу загиблих.

Тиснява в Сеулі: помилкові судження та запізнілі дії

«Неправильна оцінка ситуації, затримка з передачею інформації, відсутність взаємодії між відомствами та запізнілі рятувальні заходи – все це разом узяте», – сказав керівник групи Сон Дже Хан у Сеулі. Це спричинило численні смерті внаслідок «техногенної катастрофи».

Тиснява в Сеулі сталася, коли десятки тисяч людей зібралися в Ітхевоні на неорганізовані вечірки на честь Хеллоуїна. У натовпі на вузькій, похилій бічній алеї багато людей впало на землю і було розчавлено або забито ногами до смерті. На початку січня Міністерство внутрішніх справ оголосило, що підліток, який вижив, отримавши поранення, наклав на себе руки, і був офіційно зарахований до загиблих.

Тиснява в Сеулі: звинувачення на адресу влади

Незабаром після трагедії пролунали звинувачення на адресу влади в тому, що вони не зробили достатньо для запобігання катастрофі. Із 23 осіб, щодо яких прокуратура веде розслідування, 6 вже перебувають під вартою. Серед них голова постраждалого району Йонсан Пак Хі Йон та колишній начальник районної поліцейської дільниці Лі Ім Чже.

Читайте також:  "Коринні жителі найкращі "охоронці лісу"

Поліцейська група дійшла висновку, що міністр внутрішніх справ Лі Сан Мін, мер Сеула Про Се Хун та начальник поліції Юн Хі Кин не можуть відповідати за трагедію. Опозиція, а також сім’ї жертв вимагали розслідування щодо високопосадовців та відставки міністра внутрішніх справ.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я