Скорочення пожертв політичним партіям

23

Спонсори партій затягують пояси. ХДС отримала найбільше пожертв цього року — партія, не представлена ​​у Бундестазі.

 

Цього року прибутки партій від великих пожертв різко скоротилися. Після рекордного доходу в розмірі близько 12,5 млн. євро на рік виборів до Бундестагу в 2021 році в 2022 році представлені в парламенті партії разом узяті отримали лише близько 760 000 євро.

Цю суму розділили між собою ХДС (570 052 євро) та «Зелені» (190 002 євро). СДПН, «Зелені», ХСС, «ліві» та AfD пішли до Різдва з порожніми руками, згідно з публікацією Бундестагу.

Однак деякі великі донори часто переказують гроші партіям лише незадовго до або після Різдва. Проходить кілька днів, перш ніж Бундестаг оприлюднює цифри. Це може дещо покращити баланс.

Найбільша одноразова пожертва для ХДС

ХДС, яка не представлена ​​у Бундестазі, може почуватися королем пожертвувань. Ліва партія отримала найбільшу одноразову пожертву у розмірі 270 255 євро. Разом із ще однією пожертвою у розмірі 80 000 євро вона отримала 350 255 євро. На виборах до Бундестагу у 2017 році ХДС спочатку взагалі не було допущено. Їй довелося виборювати участь у Федеральному конституційному суді.

Політичні партії у Німеччині фінансуються в основному за рахунок членських внесків, грошей від держави та пожертвувань. Партії повинні негайно повідомляти про індивідуальні пожертвування на суму понад 50 000 євро президенту Бундестагу, який має негайно опублікувати цю інформацію. Пожертви, що перевищують 10 000 євро на рік, мають бути відображені у звіті про підзвітність із зазначенням імені та адреси донора, а також загальної суми. Воно прямує президенту Бундестагу.

.

Читайте також:  Штайнмайєр пророкував Німеччині важкі роки

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я