Лідер талібів висміює німецьку владу

3

Лідер талібів висміює німецьку владу

«Я все ще в Європі». – Такими словами функціонер руху «Талібан» Абдул Барі Омар висміяв у суботу німецькі органи безпеки після своєї скандальної появи у Кельні.

Їхня вища посадова особа Ненсі Фезер (СДПН) також заявила в суботу, що поява представника Талібану в Кельні «цілком неприйнятна і має бути рішуче засуджена». За словами Фезер, ніхто не має «пропонувати радикальним ісламістам сцену в Німеччині».

Липова гра має мало спільного з реальністю.

Хоча таліб Омар оголосив про свою поїздку до Європи у соціальних мережах за десять днів до візиту до Німеччини – англійською мовою! – за сім днів до заходу, хоч! він сфотографувався з міністром охорони здоров’я Нідерландів всього за 200 км від Кельна і хоча! культурна асоціація, що запросила його, заздалегідь оголосила про захід у Facebook, жодна служба безпеки, підпорядкована Фезер, не зробила дій, щоб не пустити лідера талібів до Кельна та Німеччини.

Більше того, через три дні після свого пропагандистського виступу в кафедральному соборі Омар продовжує безперешкодно подорожувати Німеччиною та Європою, стверджуючи, що проїхав через половину Німеччини із заходу на схід аж до Словаччини.

Небагатослівна, але показова відповідь підконтрольній Фезер спецслужби: «Будь ласка, зрозумійте, що BfV не дає коментарів щодо осіб та організацій, які не вказані у звіті про захист конституції».

АЛЕ: «Все інше, пов’язане з цією появою, є предметом розслідування, що ведеться».

Глава BfV Томас Хальденванг та його високопосадовець, федеральний міністр внутрішніх справ Нансі Фезер (СДПН)

Не лише Німеччина стала об’єктом глузувань

Тим часом колега Омара з Талібану опублікував у неділю черговий пропагандистський відеоролик про його візит до Кельна. У ньому йдеться про те, що «після зустрічі в Кельні афганці поклоняються Богу разом із представником своєї ісламської системи». Видно «взаємне кохання, безумовне братерство і теплі обійми».

Читайте також:  У Мюнстері запровадять обмеження через зустріч глав МЗС G7

Чистий знущання, адже десятки тисяч афганців бігли до Німеччини після приходу до влади талібів, побоюючись помсти ісламістів із кам’яного віку.

Але не лише Німеччина стала об’єктом глузувань з боку – несанкціонованих! – талібських чиновників, які роз’їжджають країнами ЄС у Європі.

Після того, як міністр охорони здоров’я Нідерландів Ернст Куйперс заявив, що не знав про те, що високопосадовець «Талібану» сфотографувався з ним на конгресі ВООЗ у Гаазі, таліби опублікували іменну бирку, на якій було зображено Омара.

На ній зазначено: його повне ім’я, повноваження талібу та країна походження – Афганістан.

“Щоб ще більше вразити наших вигнаних ворогів і затягнути їх на останній пагорб ганьби в соціальних мережах”, вони опублікували “іменну картку”, яку Омару “видали за участь у голландській зустрічі”.

Простіше кажучи, поки Європа заплющує очі і обходжує ісламістів кам’яного віку на конференціях ООН, екстремісти сміються з нашої наївності та лицемірства.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :