Лідер талібів висміює німецьку владу

5

Лідер талібів висміює німецьку владу

Лідер талібів висміює німецьку владу

«Я все ще в Європі». – Такими словами функціонер руху «Талібан» Абдул Барі Омар висміяв у суботу німецькі органи безпеки після своєї скандальної появи у Кельні.

Їхня вища посадова особа Ненсі Фезер (СДПН) також заявила в суботу, що поява представника Талібану в Кельні «цілком неприйнятна і має бути рішуче засуджена». За словами Фезер, ніхто не має «пропонувати радикальним ісламістам сцену в Німеччині».

Липова гра має мало спільного з реальністю.

Хоча таліб Омар оголосив про свою поїздку до Європи у соціальних мережах за десять днів до візиту до Німеччини – англійською мовою! – за сім днів до заходу, хоч! він сфотографувався з міністром охорони здоров’я Нідерландів всього за 200 км від Кельна і хоча! культурна асоціація, що запросила його, заздалегідь оголосила про захід у Facebook, жодна служба безпеки, підпорядкована Фезер, не зробила дій, щоб не пустити лідера талібів до Кельна та Німеччини.

Більше того, через три дні після свого пропагандистського виступу в кафедральному соборі Омар продовжує безперешкодно подорожувати Німеччиною та Європою, стверджуючи, що проїхав через половину Німеччини із заходу на схід аж до Словаччини.

Небагатослівна, але показова відповідь підконтрольній Фезер спецслужби: «Будь ласка, зрозумійте, що BfV не дає коментарів щодо осіб та організацій, які не вказані у звіті про захист конституції».

АЛЕ: «Все інше, пов’язане з цією появою, є предметом розслідування, що ведеться».

Глава BfV Томас Хальденванг та його високопосадовець, федеральний міністр внутрішніх справ Нансі Фезер (СДПН)

Не лише Німеччина стала об’єктом глузувань

Тим часом колега Омара з Талібану опублікував у неділю черговий пропагандистський відеоролик про його візит до Кельна. У ньому йдеться про те, що «після зустрічі в Кельні афганці поклоняються Богу разом із представником своєї ісламської системи». Видно «взаємне кохання, безумовне братерство і теплі обійми».

Читайте також:  Пехштейн після виступу у формі: прямої заборони немає

Чистий знущання, адже десятки тисяч афганців бігли до Німеччини після приходу до влади талібів, побоюючись помсти ісламістів із кам’яного віку.

Але не лише Німеччина стала об’єктом глузувань з боку – несанкціонованих! – талібських чиновників, які роз’їжджають країнами ЄС у Європі.

Після того, як міністр охорони здоров’я Нідерландів Ернст Куйперс заявив, що не знав про те, що високопосадовець «Талібану» сфотографувався з ним на конгресі ВООЗ у Гаазі, таліби опублікували іменну бирку, на якій було зображено Омара.

На ній зазначено: його повне ім’я, повноваження талібу та країна походження – Афганістан.

“Щоб ще більше вразити наших вигнаних ворогів і затягнути їх на останній пагорб ганьби в соціальних мережах”, вони опублікували “іменну картку”, яку Омару “видали за участь у голландській зустрічі”.

Простіше кажучи, поки Європа заплющує очі і обходжує ісламістів кам’яного віку на конференціях ООН, екстремісти сміються з нашої наївності та лицемірства.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я