Сім'я 19-річного підлітка, який загинув у морозильній камері готелю в Чикаго, врегулювала позов на 10 мільйонів доларів

9

Сім'я Кеннекі Дженкінс, 19-річної дівчини, яка загинула в морозильній камері готелю в штаті Іллінойс понад шість років тому, задовольнила позов проти готелю на суму 10 мільйонів доларів.

Сім'я 19-річного підлітка, який загинув у морозильній камері готелю в Чикаго, врегулювала позов на 10 мільйонів доларів

Тіло молодої жінки було знайдено у морозильній камері у вересні 2017 року після того, як вона відвідала вечірку у готелі Crowne Plaza Chicago O'Hare. Після багатогодинного перегляду відеозаписів з камер спостереження та опитування учасників вечірки влада заявила, що її смерть була випадковою і немає підстав підозрювати нечесну гру.

У копії мирової угоди, поданої у вівторок до окружного суду округу Кук, йдеться про те, що мати Дженкінс, Тереза ​​Мартін, отримає близько 3,7 мільйона доларів, а інші частини угоди підуть на оплату послуг адвокатів, похорону та інших витрат.

Два інших члени сім'ї також отримають у сукупності 2,7 мільйона доларів із фонду врегулювання.

У 2017 році медична експертиза визнала смерть Дженкінса випадковою, спричиненою переохолодженням та «впливом холоду в морозильній камері», а також «інтоксикацією етанолом та топіраматом».

Топірамат призначається при різних захворюваннях, але найчастіше використовується для лікування епілепсії та мігрені. Родина Дженкінс заявила, що їй не прописували цей препарат, згідно з даними офісу медичного експерта округу Кук. Крім того, у неї було виявлено рівень алкоголю в крові, що перевищує допустимий для водіння.

У 2017 році влада опублікувала відеозапис з камер спостереження, на якому видно, як Дженкінс похитується в коридорах готелю, перш ніж зникнути. Видно, як вона виходить з ліфта після третьої години ночі, одна і з явним погіршенням самопочуття. Через кілька хвилин її бачать, що входить на кухню, повідомляв раніше CNN.

Читайте також:  Фукуяма: «Головне сьогодні – щоб Путін зазнав військової поразки в Україні»

На кадрах не видно, як вона заходить у холодильник і морозильну камеру, де її знайшли майже через 24 години, оскільки жодна камера не показує безпосередньо двері.

Крім власників готелю, спадщина Дженкінс висунула звинувачення підряднику щодо забезпечення безпеки готелю та ресторану, який керував приміщенням, де Дженкінс була знайдена мертвою, стверджуючи, що вони не зробили достатньо, щоб знайти молоду жінку після її зникнення.

Жоден із відповідачів не визнав своєї провини в рамках мирової угоди, яка, як мовиться в судовому документі, стала результатом трьох окремих медіацій.

У четвер CNN звернувся за коментарями до адвокатів позивачів та відповідачів, але не отримав негайної відповіді.

Джерело: edition.cnn.com

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я