Сі Цзіньпін хоче розширити співпрацю з Німеччиною

32

Глава Китаю заявив про це на зустрічі з німецьким канцлером.

Співпраця з Німеччиною

4 листопада глава Китаю Сі Цзіньпін під час зустрічі з німецьким канцлером Олафом Шольцем заявив, що хоче розширити співпрацю з Німеччиною.

Канцлер Німеччини Олаф Шольц поки що єдиний європейський лідер, який зустрівся з Сі Цзіньпіном після того, як той вкотре став главою Китаю.

На зустрічі лідер КНР заявив, що сподівається на зміцнення китайсько-німецьких відносин. А також на довіру між КНР та Німеччиною.

Співпраця в Німеччині «за часів змін та хаосу»

Глава Китаю Сі Цзіньпін сказав, що КНР і Німеччина повинні дотримуватися принципів взаємної поваги. А також залишати будь-які розбіжності осторонь.

На думку лідера Китаю, КНР та Німеччині також необхідно обмінюватися ідеями та співпрацювати на благо обох сторін. Як зазначив Сі Цзіньпін, китайсько-німецькі відносини можуть розвиватися у стабільному напрямку. Про що свідчать п’ять десятиліть, що минули з початку розвитку дипломатичних відносин між двома країнами.

Він також підкреслив, що зараз ситуація на світовій арені є вкрай складною та мінливою. А тому, КНР і Німеччина повинні працювати разом як дві впливові держави і робити свій внесок у встановлення миру «за часів змін і хаосу».

Співпраця з Німеччиною та інші теми зустрічі

Олафа Шольца, мабуть, більшою мірою турбували дещо інші питання. Вже у своєму вступному слові канцлер звернув увагу на війну в Україні. «Ми зібралися разом у момент великої напруженості. Зокрема, я хочу виділити війну Росії проти України, яка створює багато проблем для нашого світопорядку, що ґрунтується на правилах», — підкреслив Олаф Шольц.

У своїй промові канцлер Німеччини Олаф Шольц також приділив увагу іншим глобальним проблемам. Серед іншого він наголосив на ситуації зі світовим голодом, кліматичними змінами, напругою навколо Тайваню та іншими питаннями.

Читайте також:  "Втратив найближчого друга та радника в політиці"

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я