Українські солдати розпочали танкову підготовку у Мюнстері

32

Перші українські солдати прибули до Німеччини для навчання на бойовій машині піхоти Мардер. Група приземлилася в Кельні в четвер і незабаром має розпочати навчання з системою озброєння, як повідомили берлінській газеті Deutsche Presse-Agentur у колах служби безпеки. Навчання є частиною військової допомоги Німеччині України. Уряд Німеччини ухвалив рішення надати збройним силам України 40 танків Marder та 14 основних бойових танків Leopard.

Міністр оборони Борис Пісторіус (СДПН) вже заявив у четвер під час свого першого візиту до військ в Альтенграбоу (Саксонія-Анхальт), що тренування на Marder розпочнуться «найближчим часом» у Мюнстері в Нижній Саксонії. “А для українських солдатів, які навчатимуться на “Леопарді”, це буде трохи пізніше”, – сказав він.

Згідно з попередніми заявами, навчальні курси обмежуються поводженням з автомобілем, а також його системами озброєння, усунення несправностей та базовим технічним обслуговуванням, щоб пройти їх у стислий термін. Українські солдати здебільшого мають технічні знання або навіть бойовий досвід. Вже було організовано навчання для самохідної гаубиці 2000 року, а також для зенітного танка Gepard.

Школа танкових військ у Мюнстері

Бундесвер має у своєму розпорядженні великий військовий полігон у Мюнстері. Тут також знаходиться школа танкових військ Навчального командування – найважливіший навчальний заклад сухопутних військ із підготовки бойової бронетехніки.

Бойові машини піхоти призначені для захищеного перевезення невеликих груп солдатів у зону бойових дій і в ній, а також для вогневої підтримки. Тому вони мають екіпаж для керування машиною та озброєнням, а також піхотинців у задньому бойовому відділенні, які також висаджуються через задній люк та ведуть бій «у розібраному вигляді». Тут солдати захищають та доповнюють один одного всередині та зовні танка. Основні бойові танки, такі як Leopard 1 або 2 мають високу вогневу міць, невеликий стаціонарний екіпаж і використовуються для ураження танків противника або інших цілей.

Читайте також:  Стало відомо, скільки сімей утворили рівняни в 2022 році

США направляють бойові машини піхоти Bradley до країни, атакованої Росією, а також проведуть навчання. Крім того, німецький уряд наслідує приклад, поставляючи систему протиповітряної оборони Patriot, яку Вашингтон вже обіцяв поставити Україні незадовго до Різдва.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я