Швейцарський банк Sygnum запускає платформу NFT

31

Нещодавно запущений пакет спеціалізованих послуг NFT від Швейцарського банку Sygnum призначений для професійних творців, спільноти Web3, а також для банківських клієнтів.

Швейцарський банк Sygnum запускає платформу NFT

Швейцарський банк Sygnum запускає платформу NFT інституційного рівня. Майданчик повністю відповідає вимогам закону та поєднує консультування та емісію концепції NFT.

Платформа орієнтована великі корпорації, спортивні клуби та асоціації, споживчі бренди. Також вона підходить для провідних артистів, які бажають вивчити величезний потенціал NFT для революційної взаємодії із спільнотами, а також монетизації прав на бренд та інтелектуальну власність.

Платформа NFT від Sygnum дозволяє творцям випускати та продавати NFT своїм клієнтам, спільноті чи фанатам у повній відповідності до застосовних правових, нормативних та податкових положень.

Безумовно, банк спрощує низку складних проблем, включаючи податкові та балансові процедури, конвертацію криптовалют у фіати, а також технологічні перешкоди.

За даними на офіційному сайті, творці також мають можливість отримувати та зберігати в банку виторг від продажу як у фіаті, так і в криптовалюті.

Платформа знаменує собою перший крок Sygnum у наданні довірених послуг широким верствам населення за межами банківського середовища.

Для запобігання поширеним випадкам шахрайства, які часто зустрічаються на ринку NFT, платформа дозволяє використовувати тільки перевірений контент та перевірених емітентів NFT. Щоб спростити процес покупки для новачків, NFT можна придбати за допомогою кредитної картки або криптовалюти з нульовою комісією.

Швейцарський банк Sygnum запускає платформу NFT відповідно до правових, нормативних та податкових положень.  Фото: Maxx-Studio/shutterstock.com

“Ця ініціатива є ще одним підтвердженням унікальної ціннісної пропозиції Sygnum – бути технологічною компанією з банківською ліцензією, новаторськими рішеннями, побудованими на перспективних технологіях та в повній відповідності до чинного законодавства та норм”, – говорить Томас Айхенбергер, керівник бізнес-підрозділу Sygnum.

Швейцарський банк Sygnum запускає платформу NFT, розширюючи спектр клієнтських послуг.

Одночасно із запуском платформи NFT Sygnum також надає банківські послуги зі зберігання NFT для своїх клієнтів.

Читайте також:  Радбез ООН - Талібану: покінчити з антижіночою політикою

Використовуючи спеціально розроблену мультикастодіальну платформу Sygnum, клієнти можуть скористатися високозахищеним та водночас зручно доступним рішенням для зберігання дорогих NFT.

Ця новина з’явилася невдовзі після того, як швейцарський криптобанк SEBA став першим банком, який запропонував регульоване зберігання NFT.

До речі, у вересні Sygnum відкрив метаверсійний центр в Decentraland. Маючи коріння у Швейцарії та Сінгапурі, Sygnum також є активним криптонативним членом спільноти Web3 з моменту його заснування.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я