Штрак-Циммерман відмовляє Україні у винищувачах

88

Колишній посол України у Німеччині Андрій Мельник вимагає для своєї країни сучасних винищувачів. Військовий експерт СвДП Марі-Агнес Штрак-Циммерман вважає це непродуманим, її підтримує AfD.

 

Штрак-Циммерман відмовляє Україні у винищувачах

Військовий експерт СвДП Марі-Агнес Штрак-Циммерманн фактично відмовляє Україні у винищувачах – вона скептично реагує на вимоги українського уряду постачати за танками «Леопард» сучасні літаки. «Я не бачу цього, якщо говорити прямо», – сказала Штрак-Циммерманн, активний прихильник постачання зброї в Україну, в інтерв’ю програмі «Frühstart» телеканалу RTL/NTV у середу.

“Передача літаків пов’язана з зовсім іншими проблемами та ризиками, ніж доставка танків”, – пояснила вона. «Якщо танк не експлуатується належним чином за певних обставин, він зупиняється. З літаком все по-іншому – він падає вниз. І здобути перевагу в повітрі тоді малоймовірно».

Андрій Мельник закликав надати сучасні винищувачі для відображення агресивної війни Росії

Раніше колишній посол України у Німеччині Андрій Мельник закликав надати сучасні винищувачі для відбиття агресивної війни Росії. “Союзники повинні створити потужну коаліцію винищувачів, до якої увійдуть американські F-16 і F-35, винищувачі Eurofighter і Tornados, французькі Rafale і шведські Gripen” – заявив він. Наразі Мельник є заступником міністра закордонних справ.

Лідер партії AfD: Ніхто не нападав на Німеччину. Ніхто не нападав на країни НАТО»

У середині січня колишній Верховний головнокомандувач союзних військ НАТО Джеймс Ставрідіс, колишній адмірал США, також запропонував постачати винищувачі на додаток до танків. З одного боку, він думає про радянських винищувачів МіГ-29 з Польщі, якими українці вміють керувати та які можуть бути поставлені безпосередньо. Потім вони можуть бути підтримані F-16 літаками зі США.

Лідер партії AfD і парламентської фракції Аліса Вайдель застерегла від ескалації: «Після бойових танків будуть потрібні літаки, після них – логістичні війська, щоб більше українців могло потрапити на фронт, потім у якийсь момент бойові війська», – сказала вона порталу t‑online . «Ніхто не нападав на Німеччину. Ніхто не нападав на країни НАТО».

Читайте також:  Що таке «брудна бомба» і в чому її небезпека

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я