Штайнмаєр на “Спірному кавовому столику” в Екернферді

15

Візит до Екернферда пройшов у рамках програми «Місцевий час у Німеччині».

 

Штайнмаєр на «Спірному кавовому столику» в Екернферді

Нестача житла, нестача робочої сили, туризм і міркування про національний парк Балтійського моря – майже 2,5 години в середу федеральний президент Франк-Вальтер Штайнмайєр обговорював з жителями Екернферда на «Спірному кавовому столику» актуальні теми міста. «Те, як люди тут взаємодіють один з одним, – це справді те, на що варто подивитися», – сказав Штайнмаєр після заходу. Він регулярно запрошує людей з різними інтересами на «Суперечку за кавовим столом». Штайнмаєр сказав, що їм чудово вдалося обговорити позиції один з одним таким чином, що вони зрозуміли, що мають знайти компроміс між різними інтересами, які, можливо, всі мають своє обґрунтування.

Перед початком заходу у другій половині дня, який тривав близько 2,5 години, Федеральний президент у другий день свого візиту до Еккернферда відвідав центр професійного навчання. У програмі також була прогулянка щотижневим ринком.

Візит до Еккернферда – восьмий візит Федерального президента до Німеччини в рамках програми «Місцевий час у Німеччині». У цьому форматі він відвідує різні регіони Німеччини, щоб провести час у розмовах із громадянами. У маленькому містечку на березі Балтійського моря він пробуде три дні.

Читайте також:  Суд скасував правила Фрайбурга щодо паркування для резидентів

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я